Garážová vrata

V naší nabídce naleznete garážová vrata TOORS, která jsou svou kvalitou známá po celé Evropě. Specializujeme se na montáž vrat pro rodinné domy, garáže a drobné podnikatele. S garážovými vraty od STRMAT získáte vysoce kvalitní techniku za dobrou cenu, která vám bude sloužit dlouhé roky a budete po celou dobu plně spokojeni.

Sekční garážová vrata

Sekční vrata Guardy jsou díky jejich mnoha technickým výhodám a dobrému vzhledu velmi vyhledávaným provedením vrat. Jsou otevírány svislým vytahováním nahoru do prostoru pod stropem vaší garáže. Díky tomuto provedení jsou vrata velmi skladná, neomezují váš prostor uvnitř garáže a k manipulaci nevyžadují prostor před garáží. S profesionální montáží od STRMAT se vyhnete nutnosti stavebních úprav jako jsou zásahy do okolního zdiva a vrata jsou rychle namontována. Naše sekční vrata jsou idální volbou pro modernizaci vašeho domu. Jsou vhodná pro nově postavené garáže, ale i pro rekonstrukce či pouze výměnu starých vrat. Nabízíme montáže i průmyslových sekčních vrat TOORS Indy, které jsou vhodné pro vaše firemní garáže či sklady.

Více světla a čerstvého vzduchu

Do vrat si můžete objednat prosklené sekce, které jsou sestaveny z hliníkových profilů vysoké kvality a vyplněny dle vašich potřeb a představ. V nabídce naleznete jednoduché i dvojité izolační prosklení či větrací mřížku. Samozřejmostí jsou různé variace dekorační rámů a také barevné varianty prosklení.

Pohony pro brány

V naší nabídce najdete i pohony pro posuvné a dvoukřídlé brány. Díky nim můžete pohodlně vjíždět či opouštět areál vašeho obydlí bez nutnosti vystoupení z vozu. Pohony jsou vybaveny bezpečnostními prvky a systémy, které umožňují maximální variabilitu ovládání. Tyto špičkové pohonné systémy lze doplnit o řadu dalších příslušenství.

Vrata pro rodinné domy a garáže

Důležitou vlastností nových vrat, které s vámi setrvají po dlouhé roky, je jejich vzhled. Vrata z nabídky STRMAT se mohou pochlubit širokým výběrem panelů, povrchů a barev včetně imitací dřeva. Pro vrata si můžete vybrat libovolný odstín ze vzorníků RAL a NCS a sladit tak vrata s fasádou domu či garáže. Materiály vrat jsou pouze té nejlepší kvality a spolu se speciálním ošetřením jsou odolné vůči korozi a dosahují dlouhodobé barevné stálosti.

Dvoukřídlá vrata

Tato klasická varianta garážových vrat má stále mnoho předností a je vhodná pro rodinné domy i firmy. Dvoukřídlá vrata TOORS splňují vše, co se od nových a kvalitních vrat očekává. Jejich výhodou je, že nezabírají v garáži žádné místo a lze je otevírat dovnitř i ven.

Moderní technologie

Garážová vrata TOORS splní veškeré vaše nároky a očekávání. Vrata je možné ovládat manuálně a nebo elektronicky, včetně komfortního dálkového ovládání pro otevírání vrat z domu nebo vašeho vozu. Velmi dobře tepelně izolují vaši garáž, což vám pomůže ušetřit náklady na výtápění a chrání tak i věci uložené ve vaší garáži.
Vrata jsou vybavena ochrannými prvky proti všem možným poraněním, které ochrání vaše děti i vás. Jsou zabezpečena proti maličkostem jako je skřípnutí prstů až po zpětné sesunutí vrat v případě poruchy. U motorického ovládání je samozřejmostí ochrana při setkání s překážkou během zavírání.

Provedení na míru

Nabízíme cenově dostupné řešení pro všechny typy garáží. Garážová vrata od STRMAT jsou dělaná na míru pro váš dům či garáž. S námi není výběr složitý, jelikož vám zkrátka nabízíme to nejlepší pro Prahu a Středočeský kraj. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného typu i barevného provedení, zdarma je pro vás zaměříme a přizpůsobíme přesně váš objekt.