Dřevěné žaluzie LEHA

Dřevěné žaluzie LEHA

Vzhledově i pocitově je dřevo bez pochyby nedílnou součástí moderních interiérů. Dřevěné žaluzie jsou perfektním skloubením přírodních materiálů a nadčasové funkcionality klasických horizontálních žaluzií. Spolu s jejich elegantním vzhledem tak získáte maximální ochranu před sluncem a zvědavými pohledy s možností plynulé regulace. Samotný materiál a zpracování od výrobce LEHA jsou té nejvyšší kvality. díky tomu jsou žaluzie odolné vůči vlhku, nevlní se a nepraskají a vydržím vám dělat radost po dlouhé roky. Právě proto k nim od STRMAT obdržíte záruku až na 5 let.

Široký výběr dřevin a úprav

I u dřevěných žaluzií máte od STRMAT možnost volby z široké nabídky, která bezpochyby vyhoví vašim představám. Pro dřevěné žaluzie LEHA je možné volit až z 50 různých barev a struktur dřeva, díky čemuž dosáhnete ideálního sladění se zbytkem vybavení vašeho interiéru. K přírodně laděným interiérům můžete vybírat hned z několika odstínů dřeva. Majitelé moderních prostor zase osloví hned několik barevných povrchových úprav od bílé až po mnohem tmavší a syté barvy. Navíc máte jedinečnou možnost individuálního lakování barvami ze vzorníku RAL. Právě to dělá z luxusních žaluzií LEHA tu pravou volbu pro váš interiér.

Všestranné žaluzie

Dřevěné žaluzie jsou výborným dekorativním doplňkem pro klasická okna, ale velmi dobře vynikají i na velikých oknech i prosklených průčelích. Díky robustní konstrukci jsou velmi stabilní a kvalitně ošetřené materiály odolávají i nepříznivým podmínkám. Jejich elegantní a moderní vzhled z nich dělá i velmi dobrý prvek na rozdělení prostoru a skvěle zapadnou do zimních zahrad nebo altánků.

Elektrické ovládání

Kromě klasických manuálních způsobů ovládání si od STRMAT můžete zvolit elektrické ovládání. Elektrické ovládání si s sebou nese hned několik výhod. K řízení je možné využít tlačítka na zdi a nebo i dálkového ovladače, díky čemu můžete žaluzie regulovat s maximálním komfortem odkudkoliv. Navíc s elektrickým ovládáním odpadají od žaluzií rušivé prvky jako jsou táhla nebo šňůrky a tím se zvyšuje jejich estetický dojem.