Dřevěné žaluzie Luxaflex

Dřevěné žaluzie Luxaflex

Dřevěné žaluzie jsou velmi luxusním a přitom dostupným ekvivalentem k žaluziím hliníkovým. Jsou perfektní volbou k přírodně laděným interiérům a i do těch nejmodernějších prostor přinesou život a lesk. Dřevěné žaluzie od výrobce Luxaflex jsou té nejvyšší kvality a kombinují skutečně luxusní vzhled s velmi praktickou a plnohodnotnou funkčností žaluzií. I dřevěné žaluzie přichází v nabídce mnoha odstínů, barev a povrchových úprav, které vám umožní plně přizpůsobit vzhled podle vašich představ.

Špičková kvalita

Pevné a odolné dřevo je základem prvotřídních žaluzií výrobce Luxaflex. Spolu s bohatými zkušenostmi a precizními výrobními postupy dosahují dřevěné žaluzie veliké odolnosti vůči nepříznivým podmínkám. Dřevěné žaluzie Luxaflex si tak zachovávají dlouholetou barevnou stálost, nevlní se a nepraskají. Spolehlivě odolávají dlouhodobému vystavení ostrému slunci i vlhkosti. I nosné a ovládací prvky žaluzií jsou té nejvyšší kvality. K žaluziím od STRMAT navíc získáte až 5 let nadstandardní záruky.

Barvy, velikosti i povrchové úpravy

I v případě volby dřevěných žaluzií vás překvapí naše široká nabídka a možnosti úprav či přizpůsobení. V nabídce STRMAT naleznete dřevěné žaluzie klasických šířek lamel 35 a 50 mm s velmi bohatým výběrem barev a povrchových úprav. Pro velmi rozsáhlé prosklené plochy můžete zvolit i nadstandardní 68 mm široké lamely, které dodávají velikým oknům opravdu impozantní vzhled.

Zvolit si můžete z neuvěřitelné škály barevných odstínů a povrchových úprav. Od přírodních dřevěných vzorů v matném či lesklém provedení až po speciální povrchové úpravy, které padnou do vašeho interiéru přesně na míru. Tyto dřevěné žaluzie pochází z výroby, která je ekologicky šetrná a certifikované systémem FSC.

Originální prvky

Dřevěné žaluzie z nabídky STRMAT můžete ozvláštnit či doplnit hned několika způsoby. V nabídce naleznete vysoce stylové originální profily i hliníkové profily, které v kombinaci s dřevem působí velmi elegantně. Žaluzie mohou být vybaveny i dekorativními látkovými pásky v různých barvách, které jim dodají osobitý vzhled.

Pokud vás dřevěné žaluzie oslovily, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám představíme naši nabídku a zdarma pro vás žaluzie zaměříme!