Rolety LUXAFLEX

Rolety LUXAFLEX

Nejen vysoce účinným stínícím, ale i nadčasovým a dekorativním prvkem jsou rolety od výrobce Luxaflex. Rolety se vyznačují velmi precizním zpracováním, které jim dodává eleganci a velmi dlouhou životnost a proto na tyto rolety od nás obdržíte záruku 5 let. Vybírat můžete z nejrůznějších materiálů, barev i ozdobných či funkčních doplňků. Díky tomu jsou vhodné do každého interiéru a přizpůsobí se přesně vašim požadavkům a potřebám. Vyberte si vaše nové rolety z široké nabídky STRMAT a doplňte tak váš interiér o luxusní a stínící prvek.

Barevné variace

Neuvěřitelně široká nabídka barev a materiálů vám umožní pustit z uzdy fantazii a vyhrát si s výzdobou vašeho interiéru. Vybrat si můžete z univerzální palety barev a textur a to celkově až z více než 900 možností. K přírodně laděným interiérům zajisté padnou rolety v přírodních zemitých barvách a vzorech, které jsou inspirovány přírodou samotnou. V nabídce naleznete látky, které jsou průhledné a vyznačují se svou jemností a lehkostí. Kromě klasických poloprůhledných látek nabízíme i black-out látky, které jsou zatemňovací  a mají za cíl propustit minimum světla a dopřát vám maximální soukromí za každé situace.

Vyhrajte si

Tvary a rozměry rolet přizpůsobíme přesně pro vaše okna. Můžete si vybrat z hned několika spodních tvarových lišt s tyčkou či provázkem. Tyčky mohou být vsazené do kovu či dřeva, což vám umožní ještě více doladit design na míru pro váš interiér. Rolety lze vybavit stylovými táhly, koženými kartami či dřevěnými přepínači. Roleta může být ozdobena všitými kroužky do tkaniny, které jim dodají na osobitosti a přitom výrazně neohrozí jejich účinnost jako prvku stínění. V roletách mohou být uloženy i dekorativní pásky, které napomohou doplnit a zvýraznit barvu i kontrast. Pro dětské pokoje nabízíme i speciální rolety s potiskem inspirativními a klidnými kresbami.

Kazety a konstrukce

Rolety Luxaflex nabízejí širokou škálu provedení a kazet. Díky tomu si můžete vybrat od robustních provedení s krytím rolety až po opravdu odlehčená provedení, které nezabírají téměř žádné místo. Pro veliké prosklené plochy přijde vhod provedení XL, které je přesně na míru přizpůsobeno velikým rozměrům. Samozřejmostí je i nabídka provedení z hliníku, které přidává vašim novým roletám na luxusním vzhledu. V naší nabídce naleznete i řešení pro okna a skleněné dveře, které funguje při jejich vyklápění či otevírání a montáž nevyžaduje žádné vrtání.

Řešení pro každou místnost

Látky z našeho sortimentu jsou vhodné i pro vlhké prostředí a rolety skvěle odolávají například v koupelnách či kuchyních. Najdete u nás i řešení pro střešní a sklopná okna, která zajistí plné krytí bez omezení jejich používání. Ať už chcete pouze zamezit průhledu kolemjdoucích dovnitř a nechat do místnosti pronikat denní světlo či si vychutnávat film bez světla a odlesků, tak se můžete spolehnout, že v naší nabídce naleznete to pravé pro vás.