Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

Jsme specialisté na montáže sekčních garážových vrat pro rodinné domy, drobné podnikatele a firmy. V sortimentu STRMAT naleznete výhradně vrata a techniku vysoké kvality za příznivé ceny od českého výrobce TOORS. Stavíte nový dům, plánujete renovaci či modernizaci? Nabízíme variabilní řešení na míru pro každého zákazníka. Sekční vrata GUARDY jsou speciálně navržená vrata pro rodinné domy a garáže, která si získají vaši přízeň jedinečným designem, spolehlivostí i bezpečnostními prvky. Podnikatelé a firmy zajisté osloví dveře pro průmysl INDY, kde maximální odolnost a spolehlivost jsou nezbytností. Pro milovníky klasiky jsme si pro vás připravili i klasická vrata dvoukřídlá. Myslíme i na zabezpečení vjezdu na váš pozemek či do areálu, proto v nabídce STRMAT naleznete i pohony pro posuvné a křídlové brány. Vyměňte vaše stará vrata za nová ještě dnes!

Sekční vrata pro rodinné domy

Sekční garážová vrata TOORS Guardy jsou ideálním řešením pro garáž vašeho rodinného domu. Jednou z hlavních výhod sekčních vrat je vysoká úspora místa v samotné garáži a snadné otevírání bez nároků na volný prostor před či uvnitř garáže. Vrata se skládají ze série panelů, které se vysouvají do prostoru těsně pod strop nad vjezdovým otvorem. Samotná konstrukce vrat je také prostorově nenáročná a díky tomu můžete maximálně využít prostor vaší garáže. Pro svá nová vrata od STRMAT můžete vybírat z široké škály designových provedení a barev. Vrata s panely o tloušťce 40mm dosahují nevídaných izolačních vlastností a jsou vybavena moderními bezpečnostními prvky. Volit můžete vrata s torzními či tažnými pružinami. Samozřejmostí jsou i kvalitní elektrické pohony s možností využití dálkového ovládání.

Design i rozměry na míru

Moc dobře víme, že vzhled je vysoce důležitým faktorem výběru nových garážových vrat. Sekční garážová vrata vám nalakujeme libovolnou barvou ze vzorníku RAL či NCS, nebo můžete volit jednu z mnoha variant imitace dřeva. Vzhled dle vašich plných představ dotvoří volba té správné textury vrat. Struktura Woodgrain připomínající dřevo je výbornou volbou nejen k barevné imitaci dřeva, ale i k jiným variantám. Oblíbenou volbou našich zákazníků je také hladký povrch či tzv. Stucco, které svou strukturou připomíná pomerančovou kůru. Rádi vám představíme a pomůžeme s volbou vhodného provedení vrat, aby dodala skutečně jedinečný osobitý design pro vaši garáž.

Velmi nízké nároky na stavební přípravu jsou jednou z výhod sekčních garážových vrat výrobce TOORS. Díky tomu jsou ideálním řešení při rekonstrukcích garáží či při výměně starých garážových vrat. Sekční vrata od STRMAT jsou skutečně flexibilní a lze je namontovat do garáží s velmi nízkým stropem. Vedení vrat upravené pro velmi nízký překlad umožňuje instalaci vrat od výšky pouhých 100 milimetrů. Sekční vrata Guardy jsou certifikována až do šířky 5,5 metrů! Vrata pro vás zdarma zaměříme a necháme vyrobit přesně na míru pro vaši garáž.

Prosklené a dveřní sekce do sekčních vrat

Čerstvý vzduch a přírodní světlo vám poskytnou celohliníkové sekce s okny, které lze do sekčních vrat vložit dle vašich přání. I na ty jsou kladeny vysoké izolační nároky tak, aby nedocházelo ke zbytečným tepelným ztrátám. Navíc si u nás můžete vybrat z různých barev i počtu skel. Hliníkové sekce lze vyplnit i jinými materiály a prvky jako jsou odvětrávací síťky a jiné doplňky. Do sekčních vrat lze zabudovat i průchozí dveře s nízkým prahem, které vám umožní volný průchod bez nutnosti otevírání vrat. Vrata od STRMAT nabízí skutečně flexibilním řešení, která dokážou vyhovět potřebám každého zákazníka.

Elektronické dálkové ovládání

Od STRMAT získáte sekční vrata v plné výbavě. Ta zahrnuje i spolehlivé a výkoné elektrické pohony od špičkového německého výrobce Tormatic. Tyto špičkové motory dokáží vytahovat sekční vrata rychlostí až 24 cm/s, přitom je jejich provoz velice tichý a plynulý. Ovládat je přitom můžete komfortně na dálku z pohodlí vašeho vozu či domova pomocí ovladače, který je odolný vůči rušení a zabezpečený kódováním. Dlouhou životnost a bezpečnost provozu zajišťuje inteligentní řízení pohonu, které je vybaveno funkcí plynulého rozjezdu a dojezdu (soft start a stop), které zpomaluje pohyb vrat před dosažením koncové polohy. Kontakt s překážkou je během pohybu automaticky vyhodnocen a vrata se zastaví a přepnou na zpětný chod. Příjemně vás překvapí i velmi nízká spotřeba v klidovém režimu a to pouhých 0,5 Wattů.

Dvoukřídlá vrata

Někteří zákazníci dávají přednost klasice, na kterou jsou zvyklí. Právě proto náš sortiment zahrnuje i klasická dvoukřídlá garážová vrata TOORS v moderním podání. Křídlová vrata lze usadit takřka do každého otvoru garáže či před a za otvor. Vrata lze volit s otevíráním dovnitř i ven přesně podle vašich přání a potřeb. Křídla dveří o šířce 40mm s robustní konstrukcí poskytují výbornou ochranu vašeho majetku uvnitř a výplň PUR pěnou zajišťuje vysoké izolační vlastnosti. Křídlová vrata mohou být asymetrických rozměrů a dosahovat šířky i výšky až 4 metrů. I dvoukřídlá vrata lze vybavit celou řadou dodatečného příslušenství, prosklených sekcí a špičkových zámků.

Pohony pro brány Tormatic

Pohony pro brány

Vystupování z vozidla u silnice k otevření vjezdové brány není jen nepohodlné, ale může být i nebezpečné. To jsou jedny z důvodů, proč v dnešní době pohony k branám nabírají na popularitě. Nabízíme pohony k posuvným i křídlovým branám vysoké kvality od německého výrobce Tormatic. Tyto pohony dokáží spolehlivě a rychle otevírat brány až do hmotnosti 400 kilogramů. Jsou vybaveny inteligentní řídící jednotkou, která poskytuje maximální bezpečnost a zajišťuje spolehlivou a dlouhotrvající životnost. Jedním z takových prvků je například soft start a stop, který zpomaluje bránu před dosažením koncových poloh a tím ji chrání před poškozením.

Bezpečnostní prvky

Námi nabízená vrata TOORS již v základní výbavě disponují celou řadou bezpečnostních prvků. Ty chrání vás i vaše děti před úrazy jako je skřípnutí ruky či prstů mezi panely a jinými pohyblivými prvky. Další prvky zajišťují vrata při poškození pružiny a elektrický pohon včas a rychle reaguje na případnou překážku v cestě. Vrata jsou certifikována podle evropské normy EN 13241.

Příslušenství

Kromě prosklených a dveřních sekcí lze vrata od STRMAT vybavit celou škálou dalšího příslušenství. K vratům si u nás můžete přiobjednat vše od zarážek a kování až po majáky či semafory. Doplňkové příslušenství zvyšuje nejenom komfort, ale také bezpečnost, která je důležitá nejen u vrat ve firemních prostorách.

Náhradní díly a servis

Často namáhané díly u žádných vrat nevydrží věčně. S vraty od STRMAT máte záruku pohotového servisu i dostupnosti náhradních dílů. Vyřešíme pro vás vše od ztraceného ovládání až po poškození pružiny či pohonu. Se zárukou 5 let na veškerý sortiment vrat tak usilujeme o vaši maximální spokojenost.

Garážová vrata Praha a střední Čechy

Naše profesionální služby a přívětivé ceny jsou dostupné zákazníkům nejen v Praze, ale i ve středních Čechách. Stínící technika a garážová vrata STRMAT jsou dostupná také pro Plzeň, Beroun, Benešov, Příbram, Strakonice či Kladno. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat a rádi vám naši spolehlivou a elegantní techniku zdarma zaměříme. Pokud váháte nad výběrem a nebo si nejste jisti, že jsou naše vrata to pravé pro vás, tak neváhejte navštívit jednu z našich poboček.

centrála STRMAT

centrála a showroom
pro Prahu, Prahu-Západ a středočeský kraj

Hálkova 716,
Dobřichovice

Pobočka STRMAT

Jeřabinová 13,
Praha 5
(poblíž Prahy 6)

Pobočka STRMAT

Novorossijská 9,
Praha 10
(poblíž Prahy 3, Praha 2)

Pobočka STRMAT

Mirovická 36,
Praha 9
(poblíž Praha 8)

Kontakty

Martin Kocman
Technický poradce, obchodník
Michaela Stryková
Příjem objednávek, cenové nabídky