Rolety

Rolety

Rolety svým provedením kombinují vysoce efektivní způsob stínění interiéru a designový prvek v jednom. Jednoduchým stažením lze kontrolovat množství světla dopadajícího do interiéru a vytvořit tak příjemné prostředí pro práci i odpočinek. Rolety ochrání vaše soukromí před zvědavými pohledy z okolí a zútulní váš domov či kancelář. Nabídka STRMAT zahrnuje rolety nejrůznějších typů – od klasických látkových rolet přes luxusní rolety dvojité a římské až po před-okenní venkovní rolety. Dbáme na maximální kvalitu a spolehlivost našeho sortimentu a poskytujeme bezkonkurenční výběr typů, látek i designových provedení.

Látkové rolety

Látkové rolety si získávají na popularitě díky své jednoduchosti a špičkovému designu. Při vytažení nezabírají téměř žádné místo, díky čemuž si můžete užít maximální výhled do vašeho okolí. Rozvinutá látková roleta naopak dokáže plně zastínit či zatemnit váš interiér. Díky širokému výběru látek a barev od STRMAT můžete jednoduše sladit rolety se zbytkem vašeho interiéru.

V klasickém provedení jsou látkové rolety volně zavěšeny. U vybraných typů lze volit při montáži rolety na okno boční vedení, které drží látku ve správné poloze u okna za každé situace. Toto provedení je velmi obílené pro okna a eurookna s možností vyklápění. Roleta může být také na hřídeli ukryta ve stylové kazetě, která ji ochrání před nečistotami a prachem.

Typicky jsou rolety ovládány pomocí řetízku, kterým se jednoduše stahují či vytahují. V naší kategorii luxusních rolet naleznete i další produkty se stylovým a neobyčejným ovládáním jako jsou táhla a madla. U vybraných typů rolet STRMAT je samozřejmostí i motorické ovládání a to včetně možnosti využití dálkové ovládání či řízení pomocí mobilních aplikací.

Dvojité rolety

Tento typ rolet naleznete u STRMAT právem v kategorii luxusní. Dvojitá roleta využívá kombinovaných průhledných a barevných horizontálních pruhů ve dvou vrstvách, které lze vůči sobě posouvat a tím plynule regulovat množství světla i míru ochrany soukromí. Díky tomu jsou dvojité rolety možnostmi stínění srovnatelné s klasickými žaluziemi a přitom zůstávají skvělým designovým a dekorativním prvkem interiéru. Nabízíme špičkové dvojité rolety od předních evropských výrobců LEHA a Luxaflex, kteří vynikají nejen kvalitou a precizností zpracování, ale získají si vás také svým nevídaným výběrem a možnostmi přizpůsobení.

Římské rolety

Římské rolety jsou zcela novým a originálním typem stínění. Na rozdíl od klasických látkových rolet není látka při vytažení navíjena na hřídel, ale skládána v estetických pruzích. Díky tomu získávají římské rolety unikátní vzhled a jsou skutečnou dekorací, která zútulní vaše prostory. V sortimentu STRMAT na vás čeká široký výběr látek i provedení rolet včetně skutečně luxusních, které vás svým vzhledem na první pohled okouzlí.

Naše rolety jsou vhodné pro všechny typy oken. Římské rolety padnou nejen klasickým oknům, ale jsou perfektní volbou pro velkoplošná okna a prosklená průčelí. Římské rolety umožní pustit vaši fantazii z uzdy. Můžete volit rolety ve velmi širokých a robustních pruzích, nebo nakombinovat několik úzkých rolet v řadě za sebou s možností nastavit každou část do jiné požadované výšky. S výběrem římských rolet vám velmi rádi poradí naši odborníci a zdarma je pro vás také zaměří. Pokud máte dotaz na náš sortiment či zájem o stínění na míru, tak nás neváhejte kontaktovat.

Předokenní rolety

Venkovní rolety představují novou a moderní variantu stínění do exteriéru. Tomu odpovídá i jejich robustní konstrukce z vysoce odolných materiálů a maximální důraz na spolehlivost za každých podmínek. Předokenní rolety nejsou pouze klasickou stínící technikou. Jejich umístění před okny zajišťuje mnohem efektivnější ochranu před ostrým sluncem, jelikož jsou paprsky zastaveny dříve než dopadnou na okna. Robustní provedení rolet poskytuje bezkonkurenční izolační vlastnosti, které napomáhají šetřit vaše výdaje za klimatizaci či vytápění. Izolační vlastnosti předokenních rolet se netýkají pouze tepla, ale i zvuku. Rolety výrazně snižují hluk z okolí a díky tomu vám poskytují nenahraditelný klid a pohodu.

Předokenní rolety jsou také spolehlivou ochranou investice do vašich oken. Díky roletám jsou okna chráněna před ostrým slunečním zářením, větrem či nečistotám a tím prodlužují jejich životnost. Předokenní rolety také napomohou ochránit váš dům před nezvanými hosty. Poskytují pro vaše okna dodatečnou ochranu před poškozením vandaly či vloupáním. Motorem ovládané rolety znemožňují nadzvednout roletový pancíř manuálně a v případě zájmu lze dodat rolety se zámky. Uzamykatelná provedení ještě více zvyšují bezpečnost a ochranu vašeho objektu.

V sortimentu STRMAT naleznete nejen klasické hliníkové venkovní rolety, ale i velmi vzhledné a luxusní předokenní dřevěné rolety. Pokud stavíte nový dům, plánujete zateplení či rekonstrukci, tak nastal ideální čas nás kontaktovat. Boxy venkovních rolet lze totiž ukrýt pod omítku či do stavebních překladů a tím zlepšit jejich estetický dojem. Ozvěte se nám ještě dnes a zdarma pro vás předokenní rolety zaměříme.

Hliníkové předokenní rolety

Hliníkové rolety nabízíme v hned několika různých provedeních s různým designem i velikostmi a tvary lamel. Venkovní rolety mohou totiž být i dekorativním prvkem, který dodá vašemu objektu na moderním a luxusním vzhledu. Vybrat si u nás můžete z širokého sortimentu základních barevných odstínů, nebo na objednávku v dalších barevných provedeních. Díky této pestré škále můžete předokenní rolety sladit s fasádou vašeho domu. Lamely mohou být vyplněny PUR pěnou, které výrazně zvyšuje jejich izolační vlastnosti. Rozhodněte se pro úspory, pohodlí a bezpečí a kontaktujte nás ještě dnes!

Dřevěné předokenní rolety

I dřevěné venkovní rolety dosahují perfektních izolačních a ochranných vlastností jako hliníkové, jejich vzhled je ovšem zcela jedinečný. Dřevěné předokenní rolety jsou špičkovým doplňkem k dřevostavbám, dřevěným obkladům fasády, ale také jsou vhodné pro altány a zimní zahrady. Luxusní vzhled není to jediné, čím dřevěné rolety od STRMAT vynikají. Dřevěné rolety dosahují perfektních izolačních vlastností snížením tepelných ztrát o více než 40%. Hlučnost ve vašem interiéru tyto rolety sníží až o 7-16 dB, díky čemuž si můžete dopřát klidný a nerušený spánek či odpočinek.

Praha a Středočeský kraj

Naše profesionální služby jsou vám k dispozici po celé Praze a Středočeském kraji. Zvažte návštěvu některé z našich poboček či showroomu a získejte tak kompletní představu o vašich možnostech a naší bohaté nabídce. Získejte zaměření zdarma, odbornou montáž a servis na rolety pro Plzeň, Beroun, Příbram, Benešov, Strakonice či Kladno. Pokud nejste zrovna poblíž, nebojte se nás kontaktovat a pokusíme se vymyslet rychlé a optimální řešení i pro vás.

centrála STRMAT

centrála a showroom
pro Prahu, Prahu-Západ a středočeský kraj

Hálkova 716,
Dobřichovice

Pobočka STRMAT

Jeřabinová 13,
Praha 5
(poblíž Prahy 6)

Pobočka STRMAT

Novorossijská 9,
Praha 10
(poblíž Prahy 3, Praha 2)

Pobočka STRMAT

Mirovická 36,
Praha 9
(poblíž Praha 8)

Kontakty

Martin Kocman
Technický poradce, obchodník