Interiérové stínění

Vybíráte vhodný způsob stínění vašeho interiéru? Zkombinujte hezké s užitečným a pořiďte si kvalitní stínění STRMAT. S naší stínící technikou získáte nejen kvalitní stínění, ale také vkusný a módní doplňek pro váš interiér.
Vyberte si u nás z široké škály klasické i módní stínící techniky STRMAT, která se vyznačuje svou vysokou spolehlivostí, kvalitou a rozmanitostí provedení. Pomůžeme vám zastínit či zcela zatemnit malé i velké prosklenné plochy.

Látkové rolety

Do některých interiérů skvěle zapadne látkové stínění. Nabízíme stylové látkové žaluzie (plissé) a látkové rolety. Robustní nádech vašemu interiéru dodají impozantní římské rolety STRMAT. Látkovým stíněním je možné dosáhnout částečného zastínění či zcela úplného zatemnění vašich prostor.

Některé stínící prvky můžete i zkombinovat s klasickými záclonami či závěsy a tak dosáhnout soukromí od zvědavých pohledů za plného světla a přitom si v případě potřeby dopřát maximální zatemnění.

Klasické i bambusové žaluzie

Klasické vertikální žaluzie nabízíme hned v několika provedeních tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Pokud je váš interiér přírodně laděný, pak vás mohou oslovit bambusové žaluzie STRMAT, které jsou krásným doplňkem k dřevěnému nábytku a zeleni.

Stínění do střechních oken a kanceláří

Naše společnost myslí na všechny vaše potřeby. Proto nabízíme i stínění do střešních oken a vertikální žaluzie STRMAT, které se hodí do kanceláří nebo na zakrytí velkých prosklených ploch.
Pokud se chcete skutečně odlišit od ledajaké domácnosti, tak obohaťte svou domácnost japonskými posuvnými stěnami, které lze využít jako stínící prvek i jako předěl v místnosti.

Stínění STRMAT přichází v různých provedeních, barvách či látkách a právě proto u nás najdete to, co váš interiér potřebuje.
Fantazii a tvořivosti se meze nekladou a pokud máte nějaký dotaz ohledně našich produktů či možností provedení, neváhejte nás kontaktovat!