V-63

Látková roleta V-63 je speciálně navržená pro stínění rozsáhlých prosklených ploch. Díky robustní konstrukci a vysoce kvalitním látkám je tato roleta schopna zastínit plochu až o 20 m2. Roleta V-63 je skvělou volbou pro velkoplošná okna, prosklená průčelí i výlohy obchodů. Díky bohatému výběru látek a barevných variací skvěle padne do domácností i kancelářských a jiných účelových prostor. Spolehlivě odstíní ostré sluneční paprsky a v letních měsících pomáhá předcházet přehřívání interiéru. Tuto volně visící roletu lze volitelně vybavit bočním vedením a ovládání je dostupné i v motorickém provedení včetně možnosti řízení chytrým zařízením.

Látky a barvy

Výhodou látkového stínění je bez pochyby moderní vzhled a vysoká míra možného uzpůsobení přesně na míru každému interiéru. Pro látkovou roletu V-63 od STRMAT si mlžete vybrat hned z několika desítek barevných variant, které hravě sladíte se zbytkem vnitřních prostor. Látky těchto rolet jsou velmi vysoké kvality a vyznačují se dlouholetou barevnou stálostí i odolností vůči prachu a nečistotám.

Konstrukce a provedení

Robustní konstrukce rolet V-63 z nich dělá perfektního kandidáta pro stínění rozsáhlých prosklených ploch. Látka je navíjena na hřídel o průměru 63 mm, která je uchycena bočními držáky. Ty umožňují snadnou a rychlou montáž. Látka navinutá na hřídeli není chráněna kazetou. Roletu V-63 lze vybavit bočním vedením z ocelových lanek, které ji napomáhá držet ve správné poloze.

Ovládání rolety

Tento typ rolet lze ovládat manuálně nebo motoricky. Manuální ovládání pomocí kliky s převodovkou je velmi snadné i při velikých rozměrech rolety. Díky brzdě v mechanismu se roleta automaticky zastaví v požadované poloze a není nutná žádná fixace. Motorické ovládání je vhodné pro nadstandardní velikosti rolet. Roletu lze ovládat vypínačem, dálkovým ovladačem a nebo komfortně pomocí chytrého zařízení.

Rozměry a ukotvení

Hřídel s roletou je fixovaná v bočních držácích, které umožňují rychlou a snadnou montáž na stěnu či strop před okna a prosklené plochy. Maximální šířka rolety je závislá na zvoleném způsobu ovládání. Pro manuální je to 300 cm, při volbě motorického ovládání pak až 400 cm. Maximální výška rolety V-63 je 600 cm. Díky tomu lze s motorickým ovládáním hravě zastínit jednou roletou plochu až o rozloze 20 m2.

Zaměření zdarma

S roletami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové látkové rolety tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.