MONOKOMANDO

MONOKOMANDO

Jedním ze špičkových řešení stínění v sortimentu STRMAT jsou žaluzie Monokomando od výrobce Climax. Vysoce kvalitní komponenty a precizní výroba s dlouholetými zkušenostmi jsou zárukou nejen dokonalého designu. Hliníkové žaluzie Monokomando se vyznačují špičkovou spolehlivostí, tichým plynulým chodem a dlouhou životností. Veškeré komponenty lze barevně sladit a vybírat můžete ze skutečně bohaté škály barev včetně imitace dřeva. Žaluzie Monokomando vyhoví požadavkům i náročných zákazníků a to včetně možnosti motorického ovládání. Získejte kvalitní stínění interiéru i designový prvek v jednom.

Lamely a barvy

Hliníkové lamely žaluzií Monokomando jsou dostupné v šířkách 16, 25 a 35 milimetrů. Volba správné šířky lamel pomůže spolu s barvou dotvořit celkový design vašich žaluzií a rádi vám s výběrem poradíme. Barevná škála z více než 70 odstínů vám umožní sladit žaluzie s každým typem i stylem interiéru. Na výběr jsou i speciální stylové perforované lamely a hned několik odstínů přesvědčivých imitací dřeva. Nosník i ostatní části žaluzií lze barevně sladit s lamelami.

Konstrukce žaluzií

Nenápadný nosník o rozměrech 25×25 mm ukrývá špičkovou mechaniku, která zajišťuje plynulý a tichý chod žaluzií. Speciální převodovka umožňuje snadné ovládání i u žaluzií velkých rozměrů. Standardně jsou dodávány s bočním vedením z ocelových lanek, které lze volitelně nahradit silikonovými či variantu bez bočního vedení. Žaluzie Monokomando jsou vhodné pro všechny plastová i dřevěná okna. Nevyrábí se však v šikmém provedení a nelze je montovat do oken střešních.

Ovládání

Hliníkové žaluzie typu Monokomando lze volit v provedení s manuálním či elektrickým ovládáním. Manuální ovládání je řešeno pomocí nekonečného řetízku s brzdou, která automaticky zachytává žaluzie v požadované výšce. Pro velké či vysoko umístěné žaluzie je dostupné i provedení s klikou. Motorické ovládání je poháněno elektromotorem připojeným na 24 V. Žaluzie lze řídit ovladačem na zdi, nebo komfortně dálkovým ovladačem.

Ukotvení a rozměry

Široké možnosti kotvení žaluzií Monokomando z nich dělají vhodné stínění nejen pro všechna okna, ale poslouží i k vytvoření optického předělu prostoru. Tento typ žaluzií lze kotvit přímo na křídlo plastových oken i dřevěných eurooken, do stropu, nebo na stěnu. Tento typ žaluzií začíná na minimální šířce 50 cm. Šířka dosahuje až 250 cm a výška 300 cm. Přesné limitní rozměry závisí na zvoleném řešení ovládání a šířce lamel.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.