Plisé

Plisé

Plisé jsou módním stínícím prvkem interiéru. Jsou vyrobeny z elegantních skládaných látek, které budou luxusní dekorací pro vaše okna. Nezískáte tak jen ochranu před přímým sluncem, ale vyzdobíte a oživíte vaše prostory. Plisé je navíc možné uzpůsobit na míru pro okna nejrůznějších rozměrů, tvarů a lze je montovat i do oken střešních. Plisé z našeho sortimentu vynikají kvlaitou látek i zpracování, díky čemuž si zachovávají dlouholetou barevnou stálost i spolehlivost.

Elegance i praktičnost

Plisé STRMAT se přizpůsobí všem typům oken i atypických tvarů a rádi je pro vás zdarma zaměříme. Plisé má také výhodu v tom, že jej lze vytahovat a skládat pomocí horního i dolního profilu a můžete si tak zastínit libovolnou část prosklenné plochy.

Náš bohatý sortiment dodávaných látkových plisé se vyznačuje svou odolností, krásnými barvami a vzdušností. S plisé získáváte možnost využit vlastní kreativity a dodat tak vašim prostorám příjemnou atmosféru. Pokud chcete něco opravdu originálního a velmi dobře vypadajícího, pak plisé od STRMAT je pro vás jasnou volbou.