Varieta / Varieta Mini

Varieta / Varieta Mini

Naprostou špičkou v nabídce rolet STRMAT je právě typ rolet Varieta. Na trhu vynikají svým moderním designem, širokým výběr barev i provedení a vysoce kvalitním zpracováním. Rolety Varieta jsou vhodné pro všechny typy oken i pro stínění rozsáhlých prosklených ploch jako jsou výlohy či prosklená průčelí. Látkové stínění je stále oblíbenější způsob ochrany před ostrými slunečními paprsky. Tyto rolety spolehlivě ochrání vaše soukromí a pomohou udržet interiér v příjemné teplotě. Pro maximální komfort jsou dostupné i v provedení s luxusním dálkovým ovládáním. Látkové rolety Varieta zůtulní každý interiér a dodají mu na skutečně moderním vzhledu.

Látky a barvy

Pro rolety Varieta si můžete vybrat z neuvěřitelně široké nabídky 317 látek. Klasické jednobarevné, vzorované i designované látky se hodí naprosto do každého interiéru. K dispozici jsou vám i technické a nehořlavé látky. Náš sortiment látek se vyznačuje vysokou kvalitou materiálů, které si zachovávají barevnou stálost a odolají i prachu a nečistotám. Konstrukční prvky jsou nabízeny v několika barvách včetně luxusního lesklého chromu.

Konstrukce a provedení

Rolety Varieta od STRMAT nabízejí nejširší možnosti uzpůsobení provedení na míru. Hřídel s navinutou látkou může být ukryta ve stylové kazetě a chráněna před nepříznivými vlivy nebo ji lze nechat volně viditelnou. Kazeta je nabízena hned v několika designových provedeních včetně hranatých i oblých tvarů. Roleta může být volně visící nebo vybavena bočním vedením v liště či pomocí lanka. Na spodní straně je látka zakončená stylovým profilem, který zajišťuje držení její správné polohy.

Ovládání rolety

Látkové rolety Varieta a Varieta Mini lze ovládat manuálně i motoricky. Manuálně se ovládají pomocí klasického řetízku. Speciální mechanismus automaticky zachycuje roletu v požadované poloze a není jej tedy nutné fixovat v držáku. Pro domácnosti je i vhodnou volbou doplnění rolet o prvky pro bezpečnost dětí, které zamezují jejich uškrcení. Komfortní motorické ovládání lze řešit pomocí tlačítka na zdi nebo můžete využít luxusního dálkového ovládání či přímo pomocí chytrého zařízení!

Rozměry a ukotvení

Tento typ rolet se standardně montuje na stěnu či strop nad prosklenou plochu či před/do okenního výklenku. Rolety v provedení Varieta a Varieta mini dokáží zastínit plochu šířky v rozmezí od 40 až do neuvěřitelných 300 centimetrů. Jelikož se jedná o typ vhodný pro prosklená průčelí i výlohy, tak tomu odpovídá i maximální výška až 350 cm.

Zaměření zdarma

S roletami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové látkové rolety tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.