EKO

EKO

Žaluzie typu Eko jsou nejen cenově dostupným řešením stínění oken. Tyto hliníkové žaluzie jsou vhodné pro všechny typy oken a eurooken (s výjimkou střešních) a lze je vyrobit i do šikmin. Žaluzie Eko jsou vybavené stylovou širokou lištou a široký výběr barevných provedení lamel i nosníku vám umožní sladit žaluzie s libovolným interiérem. Žaluzie Eko od STRMAT efektivně stíní, spolehlivě fungují a designově na moderním trhu přímo vynikají. Pokud vás typ Eko zaujal, neváhejte nás nezávazně kontaktovat!

Lamely a barvy

Lamely žaluzií typu Eko jsou dostupné ve variantách o šířce 16 a 25 mm. Užší žaluzie jsou přitom preferovanou volbou pro menší okna, zatímco lamely široké 25 mm padnou středně velkým a rozsáhlým oknům. Vybrat si můžete u STRMAT z více než 70 barevných odstínů a to včetně přesvědčivé imitace dřeva a nebo styglových moderních perforovaných lamel. Horní nosič a lišta mohou být přitom barevně sladěny s lamelami, nebo můžete s trochou fantazie vytvořit zajímavý kontrast.

Konstrukce žaluzií

Nosník žaluzií typu Eko je ukryt v designové široké liště zakončené hranatými krytkami. Do vlhkých prostředí jako jsou koupelny a kuchyně je často vítaný hliníkový odolnější nosič. U varianty s šířkou lamel 25 mm můžete volit domykatelné provedení, které minimalizuje prostupnost světla mezi lamelami. Lamely jsou fixovány ve správné poloze pomocí bočního vedení. Díky flexibilní konstrukci a přesnému zaměření od STRMAT žaluzie Eko padnou na míru pro všechna vaše okna.

Ovládání

Hliníkové žaluzie Eko se ovládají manuálně pomocí provázku a táhla či provázku s tyčkou. Táhlo nabízíme v bílé a hnědé barvě, tyčka je pak transparentní. Typ Eko může být vybavený brzdou, která fixuje automaticky provázek (a tedy i žaluzie) ve správné poloze a není nutná fixace v držáku. Samozřejmostí k žaluziím od STRMAT jsou ochranné prvky pro bezpečnost dětí, které zamezují jejich uškrcení.

Ukotvení a rozměry

Žaluzie Eko se montují přímo na křídlo plastového či dřevěného okna. Díky tomu poskytují maximální míru stínění a netvoří rušivý prvek v prostoru okna. Minimální rozměry žaluzií Eko jsou 35 cm. U provedení s šířkou lamel 25 mm jsou maximální rozměry žaluzií 250 x 250 cm. U varianty s 16 mm lamelami je maximální šířka 160 cm a výška 230 cm. Žaluzie Eko jsou tedy perfektní volbou pro úzká vysoká okna i veliké prosklené plochy.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.