Elegant 50

Elegant 50

Bambusové žaluzie Elegant 50 jsou perfektním řešením pro velkoplošná okna domácností, výlohy obchodů či restaurací a své místo si najdou i ve stylových moderních kancelářích. Tento typ je vhodný k instalaci do interiéru jako špičková stínící technika. Poslouží však i jako designový optický předěl interiéru. Vysoce kvalitní zpracování, spolehlivost a dlouhodobá stálost jsou i u těchto bambusových žaluzií od STRMAT samozřejmostí. Oživte svůj interiér ještě dnes a zažádejte nás o zaměření žaluzií zcela zdarma.

Provedení a montáž

Žaluzie typu Elegant 50 jsou vybaveny robustními lamelami o šířce 50 mm. Tloušťka lamel je přitom pouhých 1,8 mm. Bambusové žaluzie nejsou vyráběny z masivu, ale lepeny z vrstev, díky čemuž dosahují pružnosti a tvarové stálosti. Montují se do interiéru. Zpravidla se neuchycují přímo na okenní křídlo, aby nedošlo k omezení schopnosti otevírání okna. Vše vám ovšem rádi poradíme a prokonzultujeme vaše možnosti.

Ovládání

Žaluzie Elegant 50 z bambusu lze ovládat manuálně pomocí bambusové tyčky a šňůry. Tyčka slouží k naklápění lamel a je dostupná v délkách 30, 60, 80 a 100 cm. Šňůra je fixována brzdou, která žaluzie automaticky zachytává v požadované poloze. U tohoto typu žaluzií (a zvláště pak při velikých rozměrech) je oblíbené řešení s motorickým ovládáním s motory SOMFY.

Rozměry

Maximální rozměry pro tento typ bambusových žaluzií jsou šířka 240 cm a výška 300 cm. Vzhledem k vyšší hmotnosti širokých lamel je doporučená maximální šířka pro každodenní manuální vytahování 120 cm. Velkou prosklenou plochu je tak vhodné zastínit několika oddělenými žaluziemi. Oblíbenou variantou je také využití elektrického pohonu.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt pochází od špičkového výrobce LAMA-BS. Překvapí vás spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.