HARMONY

HARMONY

Hliníkové žaluzie Harmony jsou precizně zpracovanou a elegantní variantou klasických žaluzií. Tento typ žaluzií je vhodný nejen pro byty či rodinné domy a skvěle zapadnou i do firemních interiérů či kanceláří. Žaluzie Harmony jsou vysoce spolehlivou stínící technikou, která zútulní váš interiér. Díky širokému výběru barev a provedení můžete sladit jednotlivé prvky žaluzií se zbytkem interiéru či okny. Harmony jsou vhodným řešením pro všechny typy oken různých rozměrů včetně možnosti šikmého provedení. Tento typ není vhodný pouze pro střešní okna.

Lamely a barvy

Pro žaluzie Harmony můžete volit ze dvou standardních šířek lamel25 mm a drobnějších 16 mm. U STRMAT si přitom můžete vybrat z více než 70 barevných variant a to včetně přesvědčivé imitace dřeva hned v několika odstínech. Díky tomu můžete žaluzie Harmony hravě sladit se zbytkem interiéru či přímo s vašimi okny. Pokud toužíte po něčem extra, můžete nakombinovat lamely s různými barvami. Horní nosič lze také plně barevně sladit s lamelami. K dostání jsou i speciální perforované lamely, které jim dodají moderní nádech a unikátní vlastnosti.

Konstrukce žaluzií

Precizně vyrobený nosník o rozměrech 25×25 mm lze překrýt oblou elegantní Rondo lištou, která je dostupná i u jiných produktů v sortimentu STRMAT. Špičková mechanika žaluzií Harmony zajišťuje bezproblémový chod žaluzií a zajišťuje přesnější naklápění lamel. Můžete také volit celostínící domykatelné provedení, které minimalizuje průchod světla lamelami. Boční vedení, které udržuje žaluzie ve správné poloze je zajišťováno ocelovými či silikonovými lanky. Výhodou žaluzií Harmony je možnost šikmého provedení, takže s nimi můžete zastínit i atypická okna.

Ovládání

Žaluzie Harmony jsou ovládány ručně pomocí provázku s tyčkou a v případě meziskelního provedení provázkem a táhlem. Mechanismus žaluzií je vybaven brzdou, která automaticky zachycuje provázek v požadované poloze a není tedy nutné fixovat provázek do držáku. Žaluzie od STRMAT můžete vybavit prvky pro bezpečnost dětí, které zamezují jejich uškrcení.

Ukotvení a rozměry

Hliníkové žaluzie Harmony jsou oblíbeným produktem také díky širokým možnostem jejich montáže. Tento typ je vhodný pro instalaci přímo na rám okna či na stěnu okenního výklenku. Vysoce oblíbené je meziskelní provedení, kdy jsou žaluzie namontovány přímo mezi skla okna. U obou typů lamel Harmony je minimální šířka žaluzií 35 cm. Maximální šířka a výška 25 mm varianty je 250 cm. Pro 16 mm lamely jsou to hodnoty 160 cm na šířku a 230 cm na výšku.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.