CALYPSO

CALYPSO

Vysoce oblíbeným a přitom cenově velmi dostupným produktem z nabídky STRMAT jsou rolety typu Calypso. Calypso je volně visící látková roleta, která vám poslouží jako vysoce efektivní způsob stínění oken a také jako ochrana vašeho soukromí před zvědavými pohledy z okolí. Široký výběr barev nejen pro látky ale i ostatní komponenty vám umožní roletu Calypso vzhledově sladit s libovolným interiérem. Nabízíme vše od potisků rolet s motivy pro dětské pokoje přes jasné až záclonové typy perfektní pro kuchyně až po technické a nehořlavé látky do nejrůznějších prostor. Kontaktujte nás nezávazně ještě dnes a objevte všechny výhody rolet od STRMAT.

Látky a barvy

Látky pro rolety Calypso vás mile překvapí svým širokým výběrem barev i typů. Nabízíme vše od jasných světlých provedení, která příjemně tlumí světlo, až po syté a výrazné barvy. Rolety mohou být zdobeny různými vzory a motivy. Samozřejmostí je i nabídka látek technických a nehořlavých, které ocení nejen majitelé firemních prostor a kanceláří. Plastové nosné komponenty včetně ovládacího řetízku jsou dostupné hned v 11 odlišných barvách.

Konstrukce a provedení

Roleta typu Calypso je volně visící bez bočního vedení. Látka je navíjena na hřídel o průměru 25 mm, která není vybavena ochrannou kazetou. Svinutá roleta na hřídeli však vypadá velmi vkusně a nepůsobí nijak rušivě. Boční držáky, které slouží k ukotvení rolety jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu a jsou dostupné hned v několika barvách. Ovládání pro tento typ rolety lze volit z libovolné strany.

Ovládání rolety

Tento typ rolet je ovládán výhradně manuálně pomocí řetízku. Roleta je vybavena systémem, který řetízek automaticky zastavují v požadované poloze a není tedy nutné jej fixovat v držáku. I při maximálních rozměrech pohyb rolety zůstává plynulý a snadný. Barvu řetízku si můžete vybrat z váce než 10 různých odstínů a sladit ho tak s vaší zvolenou látkou rolety. Roleta může být také vybavena prvky pro bezpečnost dětí, které zamezují jejich uškrcení.

Rozměry a ukotvení

Látková roleta Calypso se kotví na strop před okenní otvor, nebo na zeď přímo do otvor. Doporučujeme však volit montáž tak, aby roleta nepřekážela a umožňovala stínit i při otevřeném či sklopeném oknu. Vše s vámi však rádi prokonzultujeme a zdarma je pro vás zaměříme. Minimální šířka rolet Calypso je 40 cm a maximální 180 cm. Maximální výška je závislá na zvoleném typu látky rolety.

Zaměření zdarma

S roletami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové látkové rolety tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.