Exteriérové stínění

Ať už hledáte stín či soukromí, tak jste na správné adrese. Venkovní stínění STRMAT bezpochyby vyhoví vašim nárokům. Nabízíme širokou škálu možností venkovního stínění oken pomocí rolet a žaluzií. Pro vaše balkóny a terasy nabízíme kvalitní markýzy a pergoly.

Produkty STRMAT vám pomohou vytvořit optimální klima a příjemné prostředí, zatímco šetří vaši peněženku. Díky rozmanité nabídce a různým možnostem provedení nedojde k narušení vzhledu objektu. Naopak dodá eleganci a šmrnc nejrůznějším typům budov.

Venkovní žaluzie a rolety

Venkovní žaluzie a rolety STRMAT jsou pro vás tím pravým řešením stínění vašeho interiéru. Pohodlně můžete manuálně či elektronicky regulovat světlo a teplotu vnitřních prostor. Ochránit je i před zraky zvědavých kolemjdoucích. Žaluzie STRMAT jsou dostupné v široké škálé tvarů i velikostí lamel, což je dělá vhodné pro všechny typy budov.

Pokud žaluzie nejsou dle vašich představ, pak jsou možná pro vás to pravé screenové rolety STRMAT. Tento nový způsob stínění se vyznačuje vysokou efektivitou odrazivosti tepla, vpouští do interiéru příjemné množství světla a přitom nebrání v průhledu ven do vašeho okolí.

Markýzy a pergoly

Markýzy od STRMAT jsou odpovědí na vaši poptávku po zastínění vaší zahrady, terasy či balkónu. Vysuvné markýzy vás ochrání před vysokými letními teplotami a umožní vám pohodový odpočinek venku i za deště. Boční markýzy STRMAT ochrání vaše oči od nepříjemného nízkého slunce a také vaše soukromí. Samozřejmostí je veliká škála designových řešení s tím technologicky nejkvalitnějším provedením.

Pro náročné nabízíme robustní pergoly s pevnou konstrukcí a nebo ukotvením do zdi domu. S pergolami STRMAT se z vašich teras a zahrad stává skvělé místo k příjemnému posezení a odpočinku.

Kvalitní tuzemská výroba

Všechny produkty STRMAT se vyznačují nejen kvalitním zpracováním a montáží, ale také jsou pastvou pro oko a stylovým doplňkem například pro váš dům, restauraci či kancelář.