Klasik

Klasik

Výsuvná markýza Klasik je speciálně navržena ke stínění velikých ploch. Tato markýza patří mezi špičku v nabídce markýz STRMAT. Vysoké oblibě se těší nejen kvůli propracované a odolné konstrukci, ale i širokému výběru barevných provedení, bohaté nabídce dodatečného příslušenství i možnosti motorického ovládání. To vše dělá z markýzy Klasik vhodného kandidáta nejen k rodinným domům, ale i k terasám restaurací či jiných podniků. Díky využití skutečně kvalitních komponentů a látek je investice do markýzy Klasik zárukou mnoholeté spolehlivosti a vaší celkové spokojenosti.

Látky a barvy

Markýza Klasik není pouze efektiním stíněním a ochranou před ostrým letním sluncem. Napomáhá také dotvářet celkový vzhled vašeho domova či podniku. Právě proto jsme si pro vás u STRMAT připravili široký výběr z více než 150 barev a typů látek. Tyto vysoce kvalitní látky dosahují špičkové životnosti a barevné stálosti. Navíc jsou ošetřeny speciální nano impregnací, která zvyšuje jejich odolnost před nečistotami. I pro konstrukční prvky a výsuvná ramena si u nás můžete vybrat hned z několika základních barevných provedení.

Konstrukce a rozměry

Robustní a stabilní konstrukce je jednou z mnoha předností výsuvné markýzy Klasik. Markýzu lze ukotvit na stěnu, strop či krokev. Látka je vysouvána za čelní profil pomocí speciálních kloubových ramen. Markýzu lze vysouvat do délky až 400 cm. Maximální šířka markýzy Klasik je až 1400 cm. Látka na čelním profilu je zakončena ozdobným volánem, který nabízíme hned v 5 různých variantách. Pro ochranu před nízkým sluncem lze markýzu vybavit volánem výsuvným, avšak pouze při volbě maximálního výsuvu 350 cm.

Ovládání markýzy

Kloubová markýza Klasik nabízí možnost manuálního i motorického ovládání. Ručně ji lze ovládat pomocí kliky s převodovkou. Díky speciálnímu mechanismu s precizním zpracováním je i ruční stahování snadnou a rychlou záležitostí. Maximální komfort a využití potenciálu markýzy vám poskytne motorické ovládání. To lze ovládat pomocí klasického spínače na zdi, či můžete využít luxusního a pohodlného dálkového ovládání. Právě plně vybavená markýza vám umožní využít vaši terasu, zahradu či balkón skutečně na plno.

Doplňky a příslušenství

Široký sortiment dodatečného příslušenství pro markýzu Klasik vám poskytne ještě vyšší pohodlí a napomůže ochránit vaši markýzu a tedy i investici před nepříznivými vlivy. Oblíbeným doplňkem je systém slunce/vítr, který ovládá markýzu v závislosti na aktuálním počasí. Tento systém lze také vybavit dešťovým čidlem. Světelná lišta vám zpříjemní večerní posezení osvícením celé terasy a speciální systém Ombramatik vám umožní upravit sklon markýzy v závislosti na výšce slunce.

Zaměření zdarma

S markýzami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nová markýza padne přesně na míru vašemu domu či podniku.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.