Scrigno

Scrigno

Markýza Scrigno je základním typem kazetových markýz, která se těší vysoké oblibě díky kvalitnímu modernímu zpracování a širokému výběru. Díky svému elegantnímu vzhledu skvěle zapadne nejen k rodinným domům či balkónům, ale také k zahrádkám restaurací a jiných podniků. Látka markýz Scrigno je ve svinutém stavu chráněna stylovou kazetou, která zamezuje jejich poškození i znečištění a prodlužuje tak jejich životnost. Ovládat ji lze ručně nebo pohodlně motoricky včetně dálkového ovládání. Markýzy Scrigno lze také dovybavit širokou škálou dalšího příslušenství.

Látky a barvy

Vysoce kvalitní akrylové látky markýz Scrigno vynikají odolností vůči poškození, vodě i plísním a zachovávají si dlouholetou barevnou stálost. Speciální nano impregnace také zvyšuje odolnost markýzy před ušpiněním. Látka je navíc chráněna ve svinutém stavu uvnitř designové kazety, která ji poskytuje dodatečnou celoroční ochranu a pomáhá tak chránit vaši investici. Vybrat si pro markýzu Scrigno u STRMAT můžete z více než 150 barevných provedení, které budou ladit k vašemu objektu a z vaši nové markýzy udělají skutečně designový prvek.

Konstrukce a rozměry

Markýza Scrigno je oblíbená pro svou jednoduchou a přesto spolehlivou a robustní konstrukci. Markýza je kotvena na zeď objektu a látka je vysouvána speciálními kloubovými rameny. Pro konstrukci lze vybírat také hned z několika barevných provedení, díky čemuž můžete vaši markýzu ještě více sladit a uzpůsobit přesně podle vašich přání. Maximální rozměry dělají z markýzy Scrigno vhodného kandidáta nejen pro terasy rodinných domů a balkónů, ale také zahrádky restaurací a jiné prostory. Tato markýza dosahuje šířky500 cm a lze ji vysunout do délky až 300 cm.

Ovládání markýzy

Markýzu Scrigno lze ovládat klasicky manuálně pomocí kliky. I u vyšších rozměrů je stahování i vytahování snadné a rychlé. Pro zákazníky, kteří touží po maximálním komfortu a plné výbavě, kterou tato markýza nabízí, je k dispozici luxusní motorické ovládání s motory Somfy. Motorické ovládání je plynulé a tiché. Řídit tak můžete markýzu pomocí spínače, nebo komfortního dálkového ovládání. Motorizovanou markýzu je perfektní skloubit s dodatečným příslušenstvím.

Doplňky a příslušenství

Markýzu Scrigno lze vybavit širokou škálou příslušenství, které zvyšují váš komfort a pomáhají chránit markýzu před nepříznivými vlivy. Oblíbeným doplňkem je systém slunce/vítr, který automaticky ovládá roletu v závislosti na intenzitě světla a v případě silného větru ji automaticky svine a ochrání před poškozením. Otřesové čidlo je též oblíbenou volbou detekce silného větru a montuje se na čelní profil markýzy.

Zaměření zdarma

S markýzami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nová markýza padne přesně na míru vašemu domu či podniku.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.