PRIMA BOX

PRIMA BOX

Výsuvná markýza Prima BOX je špičkou mezi kazetovými markýzami. Díky preciznímu zpracování a modernímu designu bude tato markýza ozdobou vašeho exteriéru a vysoce spolehlivým stíněním. Široký výběr látek i barevných provedení konstrukce vám umožní sladit markýzu Prima BOX s vaším objektem. Vysoká flexibilita rozměrů z této markýzy dělá perfektního kandidáta nejen pro balkóny či terasy rodinných domů, ale i pro zahrádky a venkovní posezení podniků či restaurací. Markýzu Prima BOX lze vybavit širokou škálou dodatečného příslušenství a je dostupná i v provedení s luxusním motorickým ovládáním.

Látky a barvy

Předností kazetové markýzy Prima BOX je široký výběr vysoce kvalitních akrylových látek. Vyberte si u nás z více než 150 barevných odstínů a vzorů, které vyhoví přesně vašim představám. Látky jsou navíc ošetřeny speciální impregnací, která odpuzuje nečistoty i problémy spojené s vlhkostí. Elegantní konstrukce markýzy je v základu bílá. U STRMAT si však můžete objednat na přání i barvu jinou, která se bude lépe hodit k vámi zvolené látce i k vašemu objektu. Markýza Prima BOX není pouze kvalitním a spolehlivým stíněním, ale pomůže dotvořit celkový vzhled vašeho domova či podniku.

Konstrukce a rozměry

Markýza je bez pochyby výrazným exteriérovým stínícím prvkem. Právě proto s výběrem našeho sortimentu dbáme nejen na široký výběr látek a barevných provedení, ale také na modernosti a elegantnosti konstrukce. Konstrukce markýzy Prima BOX se vyznačuje vysokou stabilitou i odolností, díky čemuž je vhodná ke stínění nejenom balkónů, ale i rozsáhlých zahrad či teras. Markýza Prima BOX je vysouvána pomocí speciálních kloubových ramen a to do maximální délky 300 cm, přičemž maximální šířka markýzy dosahuje až 500 cm.

Ovládání markýzy

Markýza typu Prima BOX nabízí všechny známé způsoby ovládání markýz. Oblíbenou volbou je řízení manuální za pomocí kliky. Markýza je navržena tak, že i při velikých rozměrech je ruční ovládání snadné a plynulé. Pro náročnější zákazníky, kteří touží po maximálním pohodlí a minimálních starostech nabízíme ovládání motorické. Elektromotor připojovaný na 230 V lze řídit pomocí tlačítka na zdi, nebo luxusním dálkovým ovladačem či pomocí řídící automatiky.

Doplňky a příslušenství

Tuto markýzu lze vybavit o širokou škálou doplňků a příslušenství. Oblíbeným doplňkem je inteligentní systém slunce/vítr, který ovládá markýzu v závislosti na počasí. Tento systém lze navíc doplnit speciálním dešťovým čidlem. Markýza tak poskytuje maximální komfort automatickým rozvinutím a zároveň chrání vaši investici včasným stažením při rostoucí síle větru. Oblíbeným příslušenstvím je i otřesové čidlo, které na koncovém profilu reaguje na otřesy spojené s větrem a včas ochrání markýzu před poškozením.

Zaměření zdarma

S markýzami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nová markýza padne přesně na míru vašemu domu či podniku.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.