Rolety s podomítkovým boxem

Rolety s podomítkovým boxem

Plánujete rekonstrukci domu či stavíte zrovna nový? Tak právě nyní je ta pravá chvíle kontaktovat naše odborníky a zvážit předokenní rolety s podomítkovým boxem. Tyto venkovní rolety jsou ve svinutém stavu ukryty v boxu pod omítkou, který tak ničím nenarušuje vzhled domu. Jedinou viditelnou součástí zůstávají vodící lišty, které jsou připevněny na rám okna či na ostění. Díky širokému výběru typů a provedení lamel můžete plně uzpůsobit intenzitu stínění, vzhled i celkové izolační vlastnosti předokenních rolet. Rolety od STRMAT jsou designovou špičkou, která vám poskytne maximální komfort, minimalizaci nákladů a zasloužené soukromí i ochranu.

Široká nabídka lamel

Nabídka rolet od STRMAT se skládá z nabídky 7 odlišných typů lamel. Nabízíme oblíbené lamely z válcovaného hliníku i z odolného plastu. Jednotlivé typy lamel se výrazně liší svými vlastnostmi a právě díky tomu i nás zajisté najdete i ten pravý typ, který vyhoví vašim představám. Lamely nabízíme v různých krycích výškách i tloušťkách, duté či plněné PUR pěnou a o rozdílných hmotnostech. U každého typu lamel rolet od STRMAT i můžete vybrat hned z několika barevných variací. Od klasických barev přes křiklavé a výrazné odstíny až po imitace dřeva. Pokud váháte mezi venkovními žaluziemi a roletami, pak možná hledáte právě rolety s lamelou s_onro. Tyto 10 mm vysoké lamely s většími otvory umožňují propouštět až 21% světla do interiéru a při dovření přitom tvoří odolný a pevný roletový pancíř.

Instalace a provedení boxu

Rolety tohoto typu mají ukrytý box se svinutou roletou pod omítkou. Díky tomu box nevytváří rušivý prvek na fasádě domu či v prostoru oken. Při svinutí je roleta dokonale ukryta i s boxem pod fasádou a jedinou viditelnou součástí zůstávají vodící lišty a revizní klapka, která slouží pro servisní zásahy. S instalací těchto žaluzií je pochopitelně nutné počítat již při plánování výstavby či rekonstrukce objektu. Součástí uložení rolety je tvrzený polystyren s dobrými izolačními vlastnostmi.

Ovládání a doplňky

Rolety s podomítkovým boxem lze ovládat manuálně či motoricky. K manuálním ovládání může sloužit šňůra či páska nebo klika s převodovkou. Velmi oblíbeným řešením manuálního ovládání je pomocí pružinové protiváhy. Ovládání rolet pomocí elektromotoru zvyšuje celkově vaše pohodlí a dodává vašemu objektu na luxusu. Motorický pohon lze ovládat jednoduše pomocí vypínače na zdi anebo dálkově a to pomocí speciálního ovladače nebo rovnou s vašim chytrým mobilním zařízením. Rolety od STRMAT lze uzpůsobit přesně podle vašich představ a vybavit je širokou škálou příslušenství. Jedním z oblíbených doplňků jsou integrované sítě proti hmyzu přímo v samotném systému rolety.

Zaměření zdarma

Venkovní rolety STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných rolet. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!