SEGNO

SEGNO

Segno je zástupcem kazetových markýz s moderním designem. Je perfektní volbou k moderním domům i podnikům. Špičkové komponenty zajišťují spolehlivost, stabilitu a dlouhou živostnost. Markýza Segno navíc zvládne hravě zastínit plochy velikých rozměrů. Špičkové látky markýzy jsou dostupné ve skutečně široké paletě barevných provedení. Ve svinutém stavu je látka navíc chráněna kazetou před nepříznivými vlivy a nečistotami. Tato markýza je vybavena luxusním motorickým ovládáním a dodatečným příslušenstvím, které zvyšuje vaše pohodlí a pomáhá chránit vaši markýzu.

Látky a barvy

Pro markýzu Segno si u STRMAT můžete vybrat z více než 150 barev i vzorů látek. Hravě tak můžete vaši novou markýzu sladit s fasádou rodinného domu či podniku. Odolná akrylová látka je ve svinutém stavu chráněna kazetou před znečištěním a poškozením. Látky jsou navíc ošetřeny nano impregnací. Díky tomu odolávají vlhkosti, plísním, větru i znečištění. Právě vysoce kvalitní látka je základem každé špičkové markýzy, která není jen efektivním stíněním exteriéru, ale i designovým prvkem.

Konstrukce a rozměry

Konstrukce markýzy Segno působí velice účelově a má skutečně moderní design. Látka je ve svinutém stavu ukryta a chráněna v elegantní kazetě. Vysouvána je za čelní profil pomocí speciálních kloubových ramen. Pro všechny prvky lze volit hned z několika barevných variant a sladit je tak s látkou či objektem. Konstrukce markýzy Segno se vyznačuje vysokou stabilitou a odolností. Markýza Segna je vhodná ke stínění rozsáhlých ploch. Lze ji vysunout do délky až 350 cm a široká může být až 700 cm.

Ovládání markýzy

Kazetová markýza Segno je dodávána s luxusním motorickým ovládáním, které si hravě poradí i s maximálními rozměry. Markýzu lze pak ovládat pomocí vypínače, nebo můžete využít komfortního dálkového ovládání. Motorizovanou markýzu lze dále vybavit širokou škálou dalšího příslušenství.

Doplňky a příslušenství

Markýzu Segno lze vybavit řídícím systémem slunce/vítr, který ovládá markýzu v závislosti na počasí a chrání ji před vlivy počasí. Dále můžete markýzu vybavit například dešťovým a otřesovým čidlem, které chrání vaši investici a zbaví vás starostí.

Zaměření zdarma

S markýzami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nová markýza padne přesně na míru vašemu domu či podniku.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.