Rolety do stavebních překladů

Rolety do stavebních překladů

Skutečně nejelegantnější provedení rolet je jejich uložení ve stavebním překladu. Díky tomu je roletový box dokonale ukrytý a netvoří rušivý element na fasádě domu. Vodící lišty, které fixují lamely rolet ve správné poloze, mohou být kotveny na ostění anebo dokonce zapuštěné do ostění. Venkovní rolety do stavebních překladů jsou skutečně čistým a elegantním řešením venkovního stínění, které v sobě zahrnuje všechny ostatní výhod předokenních rolet. Samotný princip těchto venkovních rolet počítá se stavební přípravou, kterou je nutné provést během stavby domu či rekonstrukce. Pokud to není váš případ, nabízíme i jiná provedení předokenních rolet, které vám zajisté vyhoví.

Široká nabídka lamel

K roletám do stavebního překladu si u STRMAT můžete vybrat ze sedmi typů a velikostí lamel. V našem sortimentu na vás čekají speciální lamely od krycí výšky 10 mm až po skutečně robustní provedení s krycí výškou 42 mm. Jednotlivé typy se liší také vlastní tloušťkou, maximální plochou rolety i provedením s pěnovou výplní či bez. Pro každý typ lamel na vás čeká široká nabídka barevných provedení. Najdete u nás barvy od klasických odstínů až po skutečně divoké a výrazné. Výjimkou není ani povrch lamel s imitací dřeva. Správná volba typu lamel nemá vliv pouze na funkční vlastnosti, ale ovlivní celkový vzhled vašich předokenních rolet. Neváhejte nás proto kontaktovat a s výběrem vám rádi pomůžeme.

Instalace a provedení boxu

Tento typ rolet je instalován do speciálních stavebních překladů, které jsou pro montáž rolet uzpůsobeny. Roletový systém se tak stává přímo součástí vaší stavby. Tyto předokenní rolety jsou ve svinutém stavu zcela nenápadné a nebrání ve výhledu či nenarušují vzhled fasády i oken. S tímto uložením rolet je nutné plánovat předem během stavbu domu či rekonstrukce. Venkovní rolety od STRMAT vám zcela zdarma a na míru zaměříme.

Ovládání a doplňky

Rolety do stavebních překladů lze ovládat manuálně i pohodlně motoricky. K manuálnímu ovládání může sloužit klasická páska, šňůra, klika s převodovkou či lze rolety stahovat pomocí pružinové protiváhy. Naprosto luxusním řešením, které vám poskytne maximální komfort, jsou předokenní žaluzie s motorickými pohony. Motorický pohon lze ovládat jednoduše pomocí vypínače na zdi anebo dálkově a to pomocí speciálního ovladače nebo rovnou s vašim chytrým mobilním zařízením.

Zaměření zdarma

Venkovní rolety STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných rolet. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!