C-60

C-60

Venkovní žaluzie C-60 se vyznačují mnohem jemnějším vzhledem, kterého je dosaženo využitím užších lamel o šířce 60 mm. Speciálně zahnuté lamely do tvaru “C” umožňují naklápění do obou stran. Díky tomu získáte maximální kontrolu nad intenzitou stínění světla i teploty v interiéru. Výhodou předokenních žaluzií je také možnost větrat váš interiér i při vysoké míře stínění. Žaluzie C-60 od STRMAT lze přizpůsobit přesně podle vašich představ nejenom díky širokému výběru barev, ale i provedení. Tyto předokenní žaluzie budou elegantní ozdobou vašeho domova, poskytnou vám stín i soukromí a pomohou vám ušetřit na nákladech za klimatizaci.

Lamely a provedení

Speciální lamely ve tvaru písmene „C“ umožňují naklápění v obou směrech a tím i vysoce efektivní a přitom plynulou regulaci světla prostupujícího do interiéru. Lamely o šířce 60 mm působí na žaluziích velice jemně a tvoří větší nábal, než žaluzie s lamelami širšími. Pro venkovní žaluzie C-60 si u STRMAT můžete vybrat hned z několika barevných variant. Díky preciznímu a promyšlenému zpracování se venkovní žaluzie C-60 vyznačují vysokou stabilitou a odolností před nepříznivými vlivy. Nabízíme provedení s bočním vedením v lištách či s vodícími lanky, které fixují žaluzie ve správné poloze. Žebříček s kevlarovým vláknem zajišťuje odolnost proti UV záření a předchází délkové deformaci.

Ovládání

Předokenní žaluzie C-60 lze ovládat snadno a rychle ručně pomocí kliky s převodovkou. Venkovní žaluzie od STRMAT lze samozřejmě vybavit i motorickým pohonem. Dopřejte si maximální komfort a ovládejte vaše venkovní žaluzie pomocí vypínače, dálkovým ovladačem anebo skutečně luxusně pomocí řídící automatiky či vaším chytrým mobilním zařízením. Naše motorické pohony vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Příslušenství

Využijte potenciál venkovních žaluzií C-60 od STRMAT na plno s dodatečným příslušenstvím. Sluneční čidlo automaticky rozvine žaluzie při detekci ostrého slunečního svitu a ochrání tak váš interiér před přehříváním. Větrné čidlo naopak ochrání vaši investici včasným svinutím žaluzií při silném větru. Dalším oblíbeným doplňkem jsou spínací hodiny, které automaticky otevírají a zavírají žaluzie dle vašich přednastavených časů.

Rozměry

Předokenní žaluzie C-60 jsou velice flexibilní i z hlediska rozměrů. Jejich minimální šířka začíná již od 44 cm v klikovém provedení a 46 cm v motorickém provedení. Maximální šířka je přitom až 590 cm. Žaluzie C-60 lze vyrobit pro výšku od 35 do 590 centimetrů. Jedna žaluzie s manuálním pohonem je vhodná ke stínění ploch do 8m2, zatímco motorizovaná žaluzie si hravě poradí s plochou do 20m2. Žaluzie lze navíc spojit a s motorem zastínit jednotnou plochu až o 36 m2.

Zaměření zdarma

Venkovní žaluzie STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných žaluzií. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!