Rolety s přiznaným boxem

Rolety s přiznaným boxem

Předokenní rolety s přiznaným boxem jsou díky snadné montáži i do stávajících oken oblíbenou volbou exteriérového stínění. Úložný box, do kterého jsou rolety navíjeny je viditelný a lze ho ukotvit na fasádu nebo do okenního otvoru bez nutnosti stavební přípravy. Lamely jsou fixovány ve správné poloze pomocí bočního vedení z lišt. Díky širokému výběru typů lamel, barevných provedení a tvarů samotných boxů s těmito roletami dodáte vašemu domovu moderní a luxusní vzhled. V sortimentu rolet STRMAT si vybere i ten nejnáročnější zákazník, který touží po maximální ochraně oken i soukromí, efektivní tepelné i hlukové izolaci a to vše ve špičkovém designu.

Široká nabídka lamel

K roletám s přiznaným boxem si u STRMAT můžete vybrat hned ze 7 typů lamel. Jednotlivé typy lamel se liší krycí výškou, tloušťkou i hmotností. Nabízíme lamely hliníkové a plastové, duté i plněné PUR pěnou se zvýšenými izolačními vlastnostmi. Správná volba lamel pro rolety ovlivní jejich celkový vzhled, stínící i izolační vlastnosti a maximální možnou plochu rolety. Pro každý typ lamel si u nás můžete vybrat hned z několika základních barevných variant a to včetně lamel s imitací dřeva. Velmi oblíbenou lamelou a novinkou na trhu je typ s_onro. Tyto hliníkové lamely s většími otvory a krycí výškou pouze 10 mm umožňují propuštění až 21% světla do interiéru. Přitom umožňují plně zatemnit a spolehlivě ochrání vaše okna, tak jako každý jiný typ z naší bohaté nabídky.

Design a parametry boxu

U venkovních rolet s přiznaným boxem je pro naše zákazníky také rozhodující vlastností celkový vzhled rolet. Právě proto jsme si pro vás připravili široký výběr designových boxů, které hravě sladíte s vaší fasádou, okny i celkovým vzhledem vaší budovy. Box je vyroben z vysoce kvalitního válcovaného či extrudovaného hliníku. Barevně ho navíc můžete sladit se zvolenou barvou lamel či ho nechat splynout s vaší fasádou. Tvary boxu můžete volit z elegantních kulatých či čtvrt-kulatých nebo hned z několika variant zkosení hranatého boxu – klasických 90°, 45° či 20°. Rolety s přiznaným boxem nevyžadují žádnou stavební přípravu. Zcela zdarma je pro vás přesně na míru zaměříme.

Ovládání a doplňky

Předokenní rolety s přiznaným boxem lze ovládat manuálně i motoricky. Rolety s manuálním ovládáním se vyznačují nižší cenou. Vybrat si můžete hned z několika způsobů ovládání – pomocí šňůry či pásky, kliky s převodovkou anebo pomocí pružinové protiváhy. Maximální komfort, který vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům, vám poskytnou motorem poháněné rolety. Motorizovanou roletu můžete regulovat z pohodlí vašeho domova pomocí vypínače, dálkového ovladače anebo vašeho chytrého mobilního zařízení. Tyto venkovní rolety dodáváme i v kombinovaném provedení s integrovanou sítí proti hmyzu.

Zaměření zdarma

Venkovní rolety STRMAT vám zcela zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna.

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytovaných rolet. Proto od nás získáte záruku až na 5 let!