Dima

Dima

Hledáte elegantní markýzu, která nabízí špičkový výběr i širokou škálu příslušenství a přitom zůstává cenově velmi přijatelná? Výsuvná kloubová markýza typu DIMA je odpovědí na vaše hledání. Tato markýza umožňuje zastínit vše od drobných balkónů až po rozsáhlé terasy a zahrady u domů či restaurací. Díky kvalitním látkám i precizně zpracované konstrukci dosahuje tato markýza ze sortimentu STRMAT špičkové životnosti a své skvělé vlastnosti si zachová po mnoho let. Kloubovou markýzu DIMA lze navíc vybavit širokou škálou příslušenství či motorickým pohonem, které vám dopřejí maximální komfort s minimálními starostmi.

Látky a barvy

Pro výsuvnou markýzu DIMA si u nás můžete vybrat ze skutečně široké škály barevných variací. Vyberte si u nás z více než 150 barev a druhů látek, které oživí vaši terasu či balkón a hravě je sladíte s vašim domovem. Tyto speciální akrylové látky se vyznačují barevnou stálostí a odolností. Látky z naší nabídky odolávají vodě, nečistotám i hnilobě či plísním. Speciální nano impregnace poskytuje dodatečnou odolnost proti zašpinění. Ramena a nosné profily jsou dostupné hned v několika velmi oblíbených barevných provedení.

Konstrukce a rozměry

Markýzu DIMA lze ukotvit klasicky na stěnu či na strop. Robustní a odolná konstrukce této markýzy zůstává stabilní a spolehlivá i při své maximální šířce 1100 cm. Kloubová ramena umožňují přitom vysunout markýzu až do délky 300 cm. Látka markýzy přesahuje čelní nosný profil a vytváří nízký elegantní volán. Vybrat si můžete rovnou z pěti odlišných tvarových zakončení. Při kotvení markýzy na stěnu ji lze dovybavit ochranou stříškou, která chrání látku před znečištěním a poškozením.

Ovládání markýzy

Dalším z důvodů oblíbenosti i širokých možností využití markýzy DIMA je nabídka ovládání. Markýzu lze ovládat klasicky manuálně za pomocí speciální kliky s převodovkou. Vysoce oblíbenou volbou je však ovládání motorické. Markýzu tak můžete snadno regulovat pomocí spínače na zdi či za pomocí komfortního dálkového ovládání. Další výhodou je široká škála dodatečného příslušenství, která zvýší váš komfort a ochrání vaši investici.

Doplňky a příslušenství

Markýzu DIMA lze vybavit širokou škálou příslušenství. Velice oblíbenou volbou je otřesové čidlo, které detekuje otřesy způsobené větrem a ochrání vaši markýzu včasným stažením. Dalším oblíbeným doplňkem je systém slunce/vítr s možností doplnění o dešťové čidlo. Tento inteligentní systém ovládá markýzu v závislosti na počasí, zvyšuje vaše pohodlí a chrání vaši investici. K využití markýzy na plno při letních večerech vám poslouží světelná lišta.

Zaměření zdarma

S markýzami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nová markýza padne přesně na míru vašemu domu či podniku.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.