NOVETA BOX

NOVETA BOX

Kazetová markýza Noveta BOX se vyznačuje precizním funkcionalistickým zpracováním a je perfektní volbou pro stěny moderních rodinných domů. Díky speciální hliníkové kazetě, která se kotví na stěnu domu, je markýza chráněna před nepříznivými vlivy. Pro látku markýzy můžete u STRMAT vybírat z bezkonkurenční škály barev i vzorů. Samozřejmostí je možnost motorického ovládání a široká škála příslušenství, které zvyšuje vaše pohodlí a pomáhá ochránit vaši markýzu. Markýza Noveta BOX zpříjemní váš pobyt na zahradě či terase a bude moderním designovým prvkem vašeho domu.

Látky a barvy

Při volbě kazetové markýzy Noveta BOX pro vás máme připravený výběr z více než 150 vysoce kvalitních akrylových látek a barev. Vybrat si u nás můžete od klasických barev až po skutečně pestré a nápadité vzory. Všechny látky jsou navíc impregnovány, díky čemuž odolávají nečistotám a vodě, hnilobě i plísním. Ve svinutém stavu je navíc uzavřena a chráněna ve stylové kazetě, čímž je prodloužena její životnost. Konstrukce markýzy Noveta BOX je standardně dostupná hned v několika barevných provedeních a na přání lze i tyto prvky barevně na míru uzpůsobit.

Konstrukce a rozměry

Markýza Noveta BOX je ve svinutém stavu složena v designové hliníkové kazetě. Tento krycí box nemá zadní stěnu a je určen k montáži na stěnu. Markýza je vysouvána za čelní profil pomocí speciálních kloubových ramen. Pevná a odolná konstrukce umožňuje stabilně zastínit plochu o šířce až 650 cm s maximálním výsuvem 350cm. Minimální výsuv markýzy je přitom 150 cm. Kazetová markýza Noveta BOX je navíc vysoce variabilní se sklonem střechy a to od 5° až po 40°. Tato kvalitní i flexibilní konstrukce ze špičkových německých komponent je zárukou dlouhodobé spolehlivosti a vaší maximální spokojenosti.

Ovládání markýzy

Kazetovou výsuvnou markýzu Noveta BOX lze ovládat manuálně i motoricky. K manuálnímu ovládání je standardně využívána klika s převodovkou a dorazem. Díky speciálně navrženému mechanismu je stahování markýzy snadné a rychlé. Maximální komfort vám zajistí ovládání s elektromotorem. Motorické ovládání na 230V je tiché a plynulé a lze jej řídit standardně vypínačem na zdi, nebo pomocí luxusního dálkového ovladače či řídící automatiky.

Doplňky a příslušenství

Oblíbeným doplňkem markýz je inteligentní řídící systém slunce/vítr, který řídí markýzu v závislosti na počasí. Spolu s volitelným dešťovým čidlem vám tento systém zajistí plný komfort a zbaví vás všech starostí spojených s nepříznivým počasím a ochranou markýzy. Dalším oblíbeným doplňkem je otřesové čidlo, které na koncovém profilu markýzy reaguje na otřesy spojené s větrem a v případě potřeby markýzu ochrání včasným stažením.

Zaměření zdarma

S markýzami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nová markýza padne přesně na míru vašemu domu či podniku.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.