Prima T/TS

Prima T/TS

Výsuvná markýza Prima T/TS představuje základní typ kloubových markýz. I navzdory příznivé ceně vás tato markýza ze sortimentu STRMAT překvapí širokým výběrem barev, vzorů i volitelných doplňků. Markýza Prima T/TS je vyráběna ze špičkových komponent, které si svou výdrží i odolností vyslouží váš obdiv. Tento typ markýzy zvelebí každou zahradu, balkón i terasu rodiných domů, restaurací či jiných podniků. Využijte vaši zahradu se svou rodinou či přáteli na plno nebo dopřejte vašim zákanzíkům příjemný stín a kontaktujte nás zcela nezávazně ještě dnes!

Látky a barvy

Základem každé markýzy je látka. Právě ta napomáhá dotvářet celkový vzhled vašeho domova či podniku. Pro markýzu Prima T/TS si u STRMAT můžete vybrat z více než 150 barev, vzorů i typů látek. Tyto vysoce kvalitní akrylové látky se vyznačují vysokou odolností před nečistotami i poškozením a zachovají si barvu po dlouhou dobu. Navíc jsou ošetřeny speciální nano impregnací, která zvyšuje jejich odolnost před nepříznivými vlivy počasí, odpuzuje nečistoty a zabraňuje hnilobě či plísním.

Konstrukce a rozměry

Markýza Prima T/TS je klasickým typem výsuvné kloubové markýzy složené ze špičkových a odolných komponentů. Látka je vytahována za čelní profil pomocí stabilních a spolehlivých kloubových ramen a je zakončena stylovým volánem. Ozdobný volán nabízíme hned v pěti odlišných tvarech a s výškou na přání. Markýza Prima T/TS dosahuje maximální šířky 600 cm a maximálního výsuvu do délky 300 cm. Sklon markýzy je též volitelný od 5° až do 45°.

Ovládání markýzy

Markýza Prima T/TS nabízí klasické manuální ovládání i komfortní motorický pohon. Manuálně je ovládáná standardně za pomoci kliky s převodovkou. Náročné zákazníky toužící po maximálním komfortu a plně vybavené markýze jistě zaujme motorické ovládání. Elektromotor na 230 V je velmi tichý a plynulý a lze ho ovládat pomocí vypínače, špičkového dálkového ovladače či s řídící automatikou.

Doplňky a příslušenství

I tento klasický typ markýzy lze vybavit plnou škálou dodatečného příslušenství, které zvýší váš komfort a prodlouží její životnost. Řídící systém slunce/vítr automaticky ovládá markýzu v závislosti na počasí a lze jej doplnit i o dešťové čidlo. Využijte vaši markýzu na plno i při parných letních večerech s rodinou či přáteli a doplňte ji také o světelnou lištu s halogenovými či LED světly.

Zaměření zdarma

S markýzami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nová markýza padne přesně na míru vašemu domu či podniku.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.