Žaluzie

Žaluzie

Žaluzie jsou po funkční stránce nejdokonalejším typem stínění. Díky možnosti přesného naklápění lamel umožňují zcela plynulou regulaci světla vstupujícího do interiéru. S tím je spojená i jejich schopnost udržovat vnitřní prostory v příjemné teplotě a jejich izolační vlastnosti napomáhají snížit náklady na klimatizaci či vytápění. Žaluzie také ocení zákazníci, kteří touží po maximální kontrole nad výhledem do okolí a svým soukromím. S přivřenými lamelami spolehlivě odradíte všechny zvědavé pohledy z venčí a přitom si zachováte kontakt s okolím a do prostor vstupuje pouze příjemné množství světla.

V sortimentu STRMAT najdete všechna klasická, moderní i atypická provedení žaluzií, ze kterých si zajisté vybere i ten nejnáročnější zákazník. Naše žaluzie jsou vhodná pro okna plastová, eurookna i klasická dřevěná. Nabídka zahrnuje nejen hliníkové žaluzie, ale také žaluzie bambusové či dřevěné, vertikální, předokenní (venkovní) a pro ty nejnáročnější zákazníky skutečně luxusní provedení. Dodáváme žaluzie na míru od zkušených předních výrobců Climax, VOЇVO, LEHA a Luxaflex, jejichž výrobky dosahují špičkové kvality a spolehlivosti. Žaluzie nejsou jen vysoce efektivním stíněním, ale také designovým prvkem a doplňkem interiéru. Nabídka STRMAT zahrnuje klasická i stylová provedení v široké barevné škále. Samozřejmostí jsou i estetické doplňky a ochranné prvky pro bezpečnost dětí a domácích mazlíčků.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie do interiéru jsou klasickým typem žaluzií, který se v průběhu uplynulých let velice osvědčil a zdokonalil. Vybírat můžete z rozsáhlé nabídky materiálů, tvarů a velikostí lamel, barevných variant a způsobů ovládání.

Hliníkové žaluzie

V nabídce hliníkových žaluzií STRMAT najdete i kvalitní české produkty výrobce Climax. Vybírat můžete z bezkonkurenční rozsáhlé nabídky typů a provedení, které se liší způsoby ukotvení, designem kazet i nosných prvků, rozměry a tvary lamel žaluzií. Široký výběr barev vám umožní sladit žaluzie se zbytkem interiéru a u vybraných typů lze plně barevně sladit všechny komponenty. V nabídce naleznete i plně domykatelné provedení, která dosahují ještě vyšších stínících (zatěmňovacích) vlastností. Ovládat je můžete pomocí šňůrky, řetízku, nebo motoricky s dálkovým ovládáním. Pokud hledáte něco skutečně originálního s nevídaným výběrem a možnostmi, neváhejte nahlédnout do naší kategorie luxusní, kde vás ohromí stínící technika předních evropských výrobců.

Bambusové žaluzie

Žaluzie z bambusu jsou novinkou na trhu stínění. Díky vlastnostem bambusu dosahují vysoké pružnosti a odolnosti před mechanickým poškozením i nepříznivými vlivy prostředí. Díky tomu lze bambusové žaluzie využívat i ve vlhkých prostorách jako jsou koupelny a kuchyně. Bambus dodá vašim prostorám přírodní nádech a jsou vhodným doplňkem k dřevěnému nábytku a do zimních zahrad. Bambusové žaluzie vynikají velmi tenkými lamelami, které při vytažení tvoří velmi nízký sklad a zabírají méně místa, než žaluzie dřevěné. Žaluzie z bambusu jsou vyráběny přesně na míru pro vaše okna na základě zaměření, které poskytujeme zcela zdarma. Bez problémů je lze umístit i do oken atypických tvarů jako jsou trojúhelníky, lichoběžníky či okna oblouková.

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie jsou špičkovou stínící technikou, která si vás získá svým vzhledem a vašemu interiéru dodá luxusní nádech. V našem sortimentu najdete žaluzie výrobce VOЇVO a v kategorii luxusní pak produkty evropských špiček LEHA a Luxaflex. Náš sortiment dřevěných žaluzií je pečlivě volen s nejvyššími nároky na kvalitu použitých materiálů a preciznost zpracování. Právě díky tomu si mohou být naši zákazníci jistí dlouhou životností a vysokou odolností dřevěných žaluzií. Dřevěné žaluzie odolávají ostrému slunečnímu záření i vlhkosti, nekroutí se a nepraskají. Skvěle se hodí k přírodně laděným interiérům a do zimních zahrad. Díky bohatému výběru rozdílných šířek lamel a provedení jsou dřevěné žaluzie vhodné pro okna nejrůznějších velikostí a tvarů.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie dobyly svět administrativních prostor a díky moderním látkám a provedením si v dnešní době získávají na oblibě i v rodinných domech. Jsou vhodnou stínící technikou do velikých oken, prosklených průčelí a výloh. Žaluzie umožňují na rozdíl od jiných metod stínění zcela plynulou regulaci světla a tím získáte maximální kontrolu také nad soukromím a teplotou interiéru. U klasických i skutečně luxusních vertikálních žaluzií v sortimentu STRMAT máte skutečně z čeho vybírat. Najdete u nás žaluzie z nehořlavých materiálů i elektronicky ovládané. Výhodou vertikálních žaluzií jsou možnosti způsobu jejich stahování či roztahování a také schopnost přizpůsobit se atypickým vertikálním i horizontálním tvarů okna či stíněné plochy.

Předokenní žaluzie

Venkovní žaluzie umožňují regulovat míru světla stejně jako klasické žaluzie v interiéru. Jejich umístění před okny však napomáhá mnohem lépe kontrolovat teplotu v interiéru a zvyšuje jejich izolační vlastnosti. Předokenní žaluzie odrážejí sluneční paprsky dříve než dopadnou a okno a tím zabraňují přehřívání interiéru. V zimním období naopak poskytují dodatečnou izolační vrstvu před okny, která pomůže snížit vaše náklady na vytápění. Další výhodou venkovních žaluzií je jejich nezávislost na okně a díky tomu můžete větrat s plně staženými žaluziemi a maximální mírou stínění. Žaluzie před okny, stejně tak jako rolety, poskytují navíc dodatečnou ochranu oken před nepříznivými vlivy počasí a tím prodlužují jejich životnost.

Venkovní hliníkové žaluzie

Venkovní žaluzie STRMAT jsou nejen vysoce efektivním a spolehlivým stíněním, ale také estetickým a designovým prvkem. Předokenní hliníkové žaluzie dodávají novostavbám a rekonstruovaným domům určitou eleganci a administrativním budovám dodávají na serióznosti a modernosti. Vysoce stabilní provedení a pevné ukotvení zaručuje odolnost hliníkových žaluzií před silným větrem a jinými vlivy počasí.

Vzhled venkovních žaluzií je také velmi důležitý. Vybrat si můžete z široké škály barev pro každý typ, takže si můžete být jistí, že budou ozdobným doplňkem, který ladí k vaší fasádě i objektu. Žaluzie od STRMAT lze montovat nad okno, dají se skrýt pod omítku nebo do předem připraveného stavebního překladu. Pokud plánujete rekonstrukci domu či zahajujete novou stavbu, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám poradíme, jak se připravit na montáž venkovních žaluzií a zdarma je pro vás zaměříme.

Předokenní dřevěné žaluzie

Elegantní, lehké a přitom vysoce efektivní exteriérové stínění představují venkovní dřevěné žaluzie. Předokenní dřevěné žaluzie umožňují svými tenkými lamelami velice plynule regulovat množství světla prostupujícího do interiéru a mohou dosáhnout až plného zatemnění. Dřevěné lamely jsou speciálně ošetřeny tak, aby odolávaly nepříznivým vlivům počasí. I u dřevěných předokenních žaluzií můžete počítat s vysokými izolačními schopnostmi, které napomáhají šetřit vaše výdaje a poskytují příjemné prostředí v každém ročním období.

Žaluzie Praha a Středočeský kraj

Naše odborné služby jsou vám k dispozici nejen v Praze či Středočeském kraji. Zdarma zaměříme a profesionálně montujeme také žaluzie pro Plzeň, Beroun, Příbram, Benešov, Strakonice či Kladno. Můžete také zavítat přímo k nám na jednu z našich poboček, nebo prozkoumat vaše široké možnosti v showroomu. Rádi vám zodpovíme na dotazy, poradíme s výběrem a naplánujeme rychlé vyřízení vaší objednávky. Kontaktuje nás ještě dnes!

centrála STRMAT

centrála a showroom
pro Prahu, Prahu-Západ a středočeský kraj

Hálkova 716,
Dobřichovice

Pobočka STRMAT

Jeřabinová 13,
Praha 5
(poblíž Prahy 6)

Pobočka STRMAT

Novorossijská 9,
Praha 10
(poblíž Prahy 3, Praha 2)

Pobočka STRMAT

Mirovická 36,
Praha 9
(poblíž Praha 8)

Kontakty

Martin Kocman
Technický poradce, obchodník