Luxusní stínící technika

V sortimentu stínící techniky STRMAT si dokáže vybrat i ten nejnáročnější zákazník. Pokud hledáte to nejlepší stínění na trhu a dle nejnovějších světových trendů, je naše nabídka prémiového stínění to pravé pro Vás. Najdete u nás stínění od výrobců LEHA a Luxaflex, kteří jsou svou precizní prací známí po celé Evropě. S naším sortimentem pro náročné vaše prostory získají skutečně luxusní nádech. Nabízíme to nejlepší stínění nejrůznějších provedení, pouze z vysoce kvalitních materiálů a to vše včetně individuální výroby na míru. Kvalitní montáž, kterou od STRMAT získáte, je tím správným krokem k vaší maximální spokojenosti a pohodlí.

LEHA a Luxaflex

Jen málo výrobců se dokáže pochlubit takovou kvalitou a designem svých produktů jako LEHA a Luxaflex. Na stínící technice pracují vysoce kvalifikovaní odborníci a to s velmi vysokým podílem jemné ruční práce. Využití pouze špičkových materiálů a moderních postupů je zárukou vysoké kvality a životnosti jejich výrobků.

LEHA

Tradice této společnosti sahá až do roku 1964. Během krátké doby se stala jedničkou na Rakouském trhu a od roku 2008 se můžeme těšit z její kvalitní výroby i u nás v České republice. Zakládá si na použití těch nejlepších materiálů od dodavatelů z celého světa.

Luxaflex

S více než 60 lety zkušeností tento výrobce zaručeně přináší bezkonkurenční výběr produktů, látek, materiálů a barev. To vše samozřejmě s vysokým důrazem na kvalitu výrobků. Pokud hledáte maximální komfort a spokojenost, pak vás nabídka STRMAT určitě mile potěší.

Luxusní látkové stínění

Po shlédnutí naší nabídky vás možná překvapí, jaké jsou možnosti volby vašeho stínění. U látkového stínění můžete vybírat z nejrůznějších materiálů, barev a úrovní průsvitnosti. Klasické rolety nabízíme hned v několika odlišných provedeních, které si vyslouží obdiv vašich hostů a jsou vskutku elegantním doplňkem interiéru. Plisé působí opravdu velmi lehce a vzdušně. Pokud se vám líbí styl žaluzií, ale preferujete látkové stínění, určitě nepřehlédněte žaluzie Silhouette, které jsou perfektní kombinací látky a funkcionality žaluzií.

Žaluzie bez konkurence

Žaluzie od společností LEHA a Luxaflex jsou skutečně nadčasového provedení a jedinečného designu. Vyberte si z široké škály povrchových úprav, rozměrů a velikostí lamel, které obohatí váš interiér a dají mu osobitý vzhled. V nabídce od STRMAT najdete i dřevěné žaluzie, které v sobě kombinují perfektní vlastnosti žaluzií ukryté v luxusním dřevěném provedení. Samozřejmostí je uzpůsobení objednávky na míru vašim potřebám, včetně atypických a střešních oken.

Garnýže a záclonové tyče

V naší nabídce najdete také profily a tyče, které slouží k uchycení klasických záclon. Pokud jste fanouškem přírodních materiálů, nabízíme precizně a na míru vytvořené dřevěné garnýže, které vznikají vysoce přesnou a odbornou ruční výrobou. Záclonové tyče se širokou škálou materiálů a ozdobných prvků dodají vašemu interiéru nadčasový a moderní vzhled. Pokud hledáte něco nenápadného, pak jsou pro vás správnou volbou hliníkové profily, které se dokáží přizpůsobit libovolnému tvaru místnosti či okna a mohou být takřka neviditelné