Rolety LEHA

Rolety LEHA

Rolety patří ze světa stínící techniky mezi tu, která vám nabídne maximální designové možnosti. Luxusní rolety od výrobce LEHA jsou beze sporu o krok napřed oproti klasické konkurenci a nabízejí to nejlepší roletové stínění pro váš interiér. Široký výběr barev a kvalitných látek zútolní váš domov a dodá vašim prostorám osobitý a jedinečný charakter. Vašim požadavkům na stínění a ochranu soukromí maximálně vyhoví a přizpůsobí se i těm největším proskleným plochám. Tyto špičkové rolety jsou schopné zastínit plochu o rozměrech až 4×6 metrů.

Redukovaný design

Tyto rolety z nabídky STRMAT se vyznačují svým redukovaným designem. Roleta a její uložení nezabírá zbytečné místo a díky tomu nevyčnívá a netvoří rušivý prvek. Přesto si zachovává jedinečný vzhled díky excelentní designerské práci a výrobě s milimetrovou přesností.

Nevídaný výběr

Vybrat si u nás můžete z neuvěřitelných 460 vysoce kvalitních látek. Díky tomu můžete rolety přizpůsobit vašemu interiéru přesně podle vašich představ a přitom být originální a mít tak doma něco nevšedního. V naší nabídce naleznete látky plně zatemňující, průsvitné i téměř průhledné. Samozřejmostí je dlouholetá barevná stálost a ochrana Dustblock odpuzující nečistoty a prach. Pokud byste i přesto nenašli v naší nabídce to pravé pro vás, můžete si na tyto rolety objednat zcela vlastní potisk.

Ruční i dálkové ovládání

Když mluvíme o luxusu a komfortu, tak nedílnou součást tvoří pohodlné ovládání. Látkové rolety LEHA nabízejí hned několik způsobů možného ovládání. Kromě možného manuálního ovládání pomocí řetízku můžete volit variantu s ručním madlem LiteRise – roletu jednoduše uchopíte za spodní profil a stáhnete ji do požadované výšky, ve které zůstane. Nejnáročnější zákazníky zajisté potěší možnost motorického dálkového ovládání a to bez nutnosti kabelových připojení. Baterie, které bez problému vydrží až tři roky, jsou ukryté v hřídeli rolety. Přitom pohon motoru zůstává naprosto tichý a plynulý. Rolety můžete ovládat speciálním ovladačem či nastavit časové spínání a nadšenci technických vymožeností jistě zaujme možnost plného ovládání pomocí iPhonu, tabletu či jiných mobilních zařízení.