Duette

Duette

Zcela novou a inovativní variantou plisé je látkové stínění Duette od výrobce Luxaflex. Jak název napovídá, jedná se o zdvojenou strukturu připomínající včelí plástve. Díky tomu Duette dosahují mnohem lepších izolačních vlastností. Umožní vám mnohem lépe přizpůsobit množství světla v interiéru a také dosahují širších dekorativních možností. Duette jsou vyráběna s milimetrovou přesností a všechny sklady látky jsou naprosto totožné. Obdobně jako tomu je u klasických plisé u STRMAT můžete vybírat z široké škály barev a látek pro ty nejrůznější interiéry a typy oken.

Výběr pro každého

U STRMAT si můžete vybrat až ze 200 různých barev a vzorů látek, díky čemuž dosáhnete maximálního sladění s vaším interiérem a oživení oken. Výrobce využívá pouze látky špičkové kvality a povrchových úprav. Díky tomu dosahují veliké odolnosti vůči prachu i nečistotám a také dlouhodobé barevné stálosti.

Volit můžete hned z několika šířek lamel (skladů). Nabízíme klasické rozměry 25 a 32 milimetrů, které jsou perfektní volbou pro malá a střední okna. Pro veliká okna a prosklené plochy vás mohou zaujmout skutečně robustní a mnohem výraznější Duette šíře 64 milimetrů.

Individuální řešení

S nabídkou od STRMAT máte zcela individuálně upravit vzhled i vlastnosti Duette podle vašich představ. Při volbě barvy můžete například zvážit provedení Duotone. V této variantě přední strana zůstane barevná dle vaší volby z naší široké nabídky, zatímco zadní strana zůstane světlá a bude tak odrážet mnohem více světla. Systém Architella vám naopak umožní vložit více vrstev tkaniny do sebe, čím dosáhnete mnohem lepších izolačních vlastností a velmi elegantního vzhledu plného pravidelných záhybů.

Maximální kontrolu nad soukromím a stíněním můžete získat při oboustranném provedení Top-Down/Bottom-Up, kdy můžete plisé stahovat i vytahovat z vrchu i odspodu. Navíc můžete zvolit systém Duette dva v jednom. V něm můžete kombinovat hned dvě látky rozdílných vlastností a stahovat je dle potřeby. Díky tomu si můžete například přes den užívat tlumeného mírného světla a naopak přes noc i ráno mít plně zatemněno.

Padnou všem oknům

Duette od STRMAT jsou skutečně vhodná pro všechna okna. Pro ty nejrůznější velikosti oken můžete volit hned několik způsobů možného uchycení a provedení. Spolehlivě a plně zakryjí atypická okna v tvarech od kruhu až po mnohoúhelník. Duette lze také pevně uložit do střešních oken a zimních zahrad, díky čemuž lze dosáhnout plného sladění se zbytkem interiéru. Kvalitní látky Duette odolávají vlhkému prostředí například v koupelnách. Mohou se také pochlubit dobrými izolačními vlastnostmi, jelikož snižují tepelné ztráty až o 46%, čímž ušetříte na nákladech na topení.