Panelové stěny

Panelové stěny

Pokud přemýšlíte nad novými závěsy a hledáte něco moderního, tak panelové stěny od STRMAT mohou být tím pravým řešením. Panelové stěny jsou vyrobeny z pevně vypnutých pruhů látky, které jsou zavěšeny v horním nosném profilu s pojezdem. Jejich uspořádání v místnosti je zcela na vaší fantazií, jelikož je můžete posouvat i vzájemně překrývat a vytvářet tak unikátní a zajímavý vzhled. Panelové stěny od výrobce LEHA se mohou pochlubit vysokou kvalitou látek a materiálů zpracovávaných s milimetrovou přesností přesně dle vašich přání.

Nahradí závěs i záclonu

Velkoplošné panely, které můžete vzájemně překrývat i kombinovat, jsou skvělou náhradou za závěsy a záclony. Díky jednoduchému a plynulému systému posouvání panelů můžete regulovat míru stínění či maximalizovat výhled do okolí. Pro panelové stěny od STRMAT můžete volit až z 240 nejrůznějších vzorů a látek, které můžete dle vašich přání na různé panely kombinovat. Vybírat můžete od velmi vzdušných až průhledných látek až po velmi syté či zatemňovací látky. Na požádání je možné panely potisknout vaším individuálním potiskem. Za zmínku stojí i otíratelnost a nehořlavost některých luxusních látek našeho sortimentu.

Perfektní pro velké plochy

Nejlépe panelové stěny zapadnou do velkých prosklených průčelí, které se dnes stávají díky lepším izolačním vlastnostem oken velmi populární. Vhodné jsou také pro veliká okna a zvláště oceníte panelové stěny jako prvek pro vytvoření optického předělu v místnostech. S panelovými stěnami je možné zakrýt část místností jako může být například kout s úložnými prostory. Jejich majitelé také ocení jejich izolační vlastnosti, které vám v zimě zajistí menší tepelné ztráty a v létě pomůže udržet vaše prostory chladné.

Důmyslné uchycení

Panelové stěny od výrobce LEHA se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a promyšlenou konstrukcí. Panely stěn jsou upevněny suchým zipem a můžete je jednoduše sejmout a vyměnit za jiný, který máte v zásobě. Šev a samotný pojezd je důmyslně ukryt za předním krycím profilem, který si můžete vybrat z naší bohaté nabídky dle vašich představ. Veškeré nosné prvky jsou velmi tvarově vzhledné, bez viditelných ukotvení a šroubů a samotný provoz je tichý a plynulý.

Pokud vás zaujaly panelové stěny LEHA nebo máte doplňující dotazy, neváhejte nás kontaktovat a v krátké době se vám ozveme. Pro panelové stěny poskytujeme zaměření zdarma a na všechny naše produkty získáte záruku až 5 let!