Římské rolety Luxaflex

Římské rolety Luxaflex

Římské rolety jsou robustní a přesto elegantní metodou stínění. Namísto navíjení látky, jako je tomu u klasických rolet, je římská roleta vytahováním skládána v úhledných pruzích. V plně rozvinutém stavu díky tomu vytváří dekorativní celistvou plochu opticky rozdělenou liniemi v překladech. Plně rozvinutá roleta dosahuje dobrých stínících i izolačních vlastností. Z námi nabízeného sortimentu od výrobce Luxaflex si můžete vybrat až z neuvěřitelných 200 vysoce kvalitních tkanin, které splní vaše nároky na zatemnění a soukromí. Přitom získáte moderní a luxusní dekorativní prvek pro váš interiér.

Barvy a variace

Vskutku precizně zpracovávané látky s výběrem z více než 200 nejrůznějších barev a vzorů vám při výběru římských rolet Luxaflex dovolují pustit fantazii z uzdy. Vyberte si u nás od těch nejsvětlejších látek až po velmi tmavé a syté barvy se zatemňujícím efektem. Římské rolety mohou být zdobeny různými barevnými pruhy, liniemi a vzory, které je obohatí a získají individuální vzhled. Pokud nechcete ztratit kontakt s okolím, naše široká nabídka látek různé průhlednosti vám zajistí příjemný výhled ven.

U římských rolet výrobce Luxaflex si můžete zvolit i umístění vodorovných tunelů tvořící přehyby. Umístění na přední i zadní straně má své výhody, které dodají tkanině vaší volby požadovaný finální vzhled a vzor. Ovládat rolety můžete hned několika způsoby. Při volbě klasických mechanických způsobů jako je řetízek či šňůra jsou rolety vybaveny prvky zabraňující úrazu dětí i domácích mazlíčků.

Speciální řešení

Římské rolety výrobce Luxaflex vám umožňují volit i nadstandardní řešení. Římské rolety je možné uzpůsobit tak, aby se daly spouštět i vytahovat od shora dolů i zdola nahoru. V tomto luxusním provedení, které je vhodné u oken směrem do ulice, můžete přesně regulovat množství světla v interiéru a navíc si zachovat požadované soukromí. Rolety mohou být také vybaveny speciálními držáky s bočním vedením, které rolety udrží ve správné pozici při vyklopení okna nebo prosklených dveří.

Se všemi těmito luxusními vymoženostmi si ovšem nemusíte dělat starosti. Rádi s vámi prokonzultujeme optimální řešení, zdarma rolety zaměříme, rychle a profesionálně namontujeme.