Garnýže, profily a záclonové tyče

Garnýže, profily a záclonové tyče

Mnoho lidí stále v dnešní době preferuje klasiku na poli stínění jako jsou závěsy a záclony. Jejich vlastnosti jsou odlišné od modernějších způsobů stínění a do některých interiérů domácností perfektně pasují. Právě proto v nabídce STRMAT najdete i luxusní nosné prvky a profily pro závěsy a záclony od špičkového výrobce LEHA. Volit můžete z dřevěných garnýží, takřka neviditelných hliníkových profilů i různorodých elegantních záclonových tyčí. Rozměry, barevná provedení i materiály, které jsou v naší nabídce k dispozici, zajisté vyhoví všem vašim představám.

Garnýže

Chloubou sortimentu výrobce LEHA jsou jejich špičkové dřevěné závěsové profily. Historie výroby sahá až do roku 1964 a s uplatněním těchto bohatých zkušeností dosahují bezkonkurenční kvality. Dřevěné garnýže jsou ideální volbou do přírodně laděných interiérů, kterým dodají přirozenost a živost. Vybrat si u nás můžete až ze 73 různých druhů dýhy a povrchů. Pokud nám poskytnete vzorek, pak garnýž nalakujeme přesně podle vzoru, čímž dosáhnete maximálního sladění se zbytkem dřevěného nábytku. Garnýže LEHA se mohou pochlubit vysokým podílem ruční práce a výroby s milimetrovou přesností. Ozvěte se nám a zdarma je pro vás přesně zaměříme.

Záclonové tyče

Moderní design, elegantní linie, kvalitní materiály – takové jsou záclonové tyče od výrobce LEHA. Vybrat si můžete z široké škály provedení a designových koncovek. Tyče si můžete vybrat z těch nejrůznějších tvarů, včetně velmi moderních kulatých. Průměr tyčí si můžete zvolit od nenápadných 8 milimetrů až po velmi robustních a výrazných 35 milimetrů. V nabídce od STRMAT najdete kompletní sortiment materiálů, které můžete sladit s nádechem interiéru. Vybrat si můžete například z hliníku, ušlechtilé oceli, kovaného železa, dřeva či mosazi. Designově kvalitní montážní držáky nemají viditelné šrouby, které by mohly kazit celkový dojem. Záclonové tyče jsou vyráběny zcela na míru vašim požadavkům a to včetně individuálního ohnutí.

Hliníkové profily

Hliníkové profily jsou takřka neviditelné nosné prvky pro vaše záclony a závěsy. Vybrat si u nás můžete až ze 40 různých modelů, které mohou být nalakovány dle vašich představ libovolnou barvou ze vzorníku RAL. Díky jejich nenápadnosti jsou i perfektním prvkem pro dotváření optických předělů v místnosti. Další jejich vynikající vlastností je ohebnost. Hliníkové profily jsou velice flexibilní a mohou být přizpůsobeny přesně pro váš interiér. Ovládat vaše závěsy v hliníkových profilech můžete hned několika způsoby. Kromě klasického ovládání ručně či pomocí šňůry můžete od STRMAT získat i dálkové elektrické ovládání, které lze napojit i na sběrnicové systémy.