Silhouette

Silhouette

Žaluzie Silhouette v sobě kombinují výhody závěsů, žaluzií a rolet. Lehké a vzdušné látkové provedení stínění, které vpouští do interiéru příjemné měkké světlo s možností plné regulace jeho intenzity. V nabídce STRMAT najdete žaluzie Silhouette těch nejrůznějších rozměrů, barevných odstínů a vzorů. Samozřejmostí jsou i v dnešní době velmi oblíbené zatemňovací látky. Mezi jejich přednosti patří také UV ochrana, vysoká odolnost proti prachu a nečistotám či moderní ruční či elektrické snadné ovládání.

Kvalitní a luxusní stínění

Tyto přelomové a velmi elegantní žaluzie od výrobce Luxaflex patří mezi vrchol luxusního stínění. S žaluziemi Silhouette od STRMAT získáte prvotřídní stínící techniku pro váš dům. Žaluzie odrážejí sluneční paprsky a udržují uvnitř příjemnou teplotu. Poskytují pro vás a váš interiér také UV ochranu a to až 88% při otevřených a 99% při zavřených lamelách, čímž chrání váš nábytek a podlahu před vyblednutím a poškozením. Silhouette také zachovají výhled ven do vašeho okolí a přitom chrání vaše soukromí. Všechny žaluzie jsou vyráběny přesně na míru pro vás a pouze z vysoce kvalitních a ošetřených textilií.

Výběr barev i provedení

Tak jako u jiných žaluzií v sortimentu STRMAT i zde máte na výběr hned z několika dostupných šířek lamel a nejrůznějších materiálových i barevných provedení. Lamely jsou dostupné ve standardních šířkách 50 a 63mm, které jsou vhodné pro klasická okna. K velikým oknům či jiným proskleným plochám padnou žaluzie Silhouette v šířkách 75 a 100mm, které vám umožní maximální kontrolu nad světlem i výhledem ven, zatímco prostorám dodají velmi elegantní nádech.

Lamely můžete barvou i látkou plně přizpůsobit vašim představám a dotvořit tak plně vzhled a pocit vašeho interiéru. V nabídce STRMAT jsou i lamely ze struktury jemného hedvábí či přírodního lnu a také částečně či plně zatemňující látky nejrůznějších odstínů.

Revoluční ovládání

Součástí komfortu a luxusu námi nabízených žaluzií je i pohodlné a velmi praktické ovládání. K žaluziím z nabídky STRMAT můžete získat i elektrické ovládání pomocí spínače či dálkového ovladače. K žaluziím Silhouette o šířkách 50 a 75mm můžete zvolit zcela nové a revoluční ovládání Ultralift. Tento způsob ovládání využívá zatahovací kabel, jehož popotahováním lze žaluzie zvedat, spouštět i naklánět. Žaluzie Silhouette lze také ovládat pomocí ručního madla. Tyto metody ovládání na rozdíl od jiných netvoří rušivé prvky v elegantním vzhledu žaluzií a jsou také plně bezpečné pro děti a domácí mazlíčky.