Twist rolety

Twist rolety

Dokonalé dvojité rolety precizní rakouské výroby Luxaflex jsou špičkou mezi roletami. Díky dvojitému provedení střídavých průhledných a barevných horizontálních proužků dosahují maximální možné regulace procházejícího světla do interiéru. Twist rolety spolehlivě zabraňují průhledu do interiéru, čímž chrání vaše soukromí. Jako každý správný stínící prvek také napomáhají při parných letních dnech s regulací tepla. S touto skvělou funkcionalitou je sklouben perfektní design a široký výběr vzorů a látek. Právě to vašim novým roletám a interiéru dodá skutečnou eleganci a nadčasový vzhled.

Rozsáhlý výběr

Twist rolety nabízíme hned ve dvou různých šířkách panelů. Můžete volit maximální soukromí na úkor světla v provedení panelech střední šířky. Ty spolehlivě zabrání jakýmkoliv pohledům do interiéru a přitom propouští příjemné dostatečné světlo dovnitř. Druhou variantou jsou panely široké, které propouští světla daleko více, ale větší průhledné pásy mohou v “otevřené” poloze omezit pocit vašeho soukromí.

Množství světla a průhlednosti můžete také uzpůsobit volbou látek a barevných odstínů, který u nás není rozhodně malý. V nabídce STRMAT naleznete vše od univerzálních barev, přes jemné hedvábné dekorační tkaniny až po robustní či ohnivzdorné tkaniny. Samozřejmostí jsou i tkaniny se speciálními strukturami a barevnými či proužkovanými vzory, které vašim roletám dodají osobitý nádech.

Precizní design

Společnost Luxaflex se může chlubit v první řadě precizností své výroby a právě proto jejich produkty v naší nabídce naleznete v luxusní kategorii. Všechny prvky od spodní lišty s krytkami až po navíjecí kazetu jsou v nádherném hliníkovém provedení s perleťovou chromovou úpravou a kontrastními prvky. To vše a detaily jako kovový řetěz s bílým střapcem jim dodává ten pravý luxusní a módní nádech, který bude obdivovat každý váš návštěvník.