Facette

Facette

Žaluzie Facette jsou obdobou klasických dvojitých rolet a fungují na stejném principu. Jejich velmi husté provedení však svým vzhledem připomíná klasické žaluzie daleko více. Žaluzie Facette jsou na rozdíl od klasických dvojitých rolet mnohem jemnější, lehčí a velmi účinnou stínící technikou. Do interiéru vpouštějí měkké a příjemné světlo a přitom dokonale poskytují soukromí. Látky jsou velmi odolné nečistotám, stálobarevné a odolné proti ohni. Právě od STRMAT proto obdržíte záruku až 5 let.

Variace šířky lamel

Stínění Facette od výrobce Luxaflex nabízíme hned v několika rozdílných šířkách lamel. Standardní 7 milimetrové lamely jsou vhodné pro okna všech rozměrů a přicházejí až v 16 velmi působivých barevných variacích. Pokud chcete skutečně jemné proužky, můžete zvolit šíři neuvěřitelné 4mm, které vám dopřejí jasný výhled a maximální soukromí. K velkým oknům a prostorám padnou jako na míru proužky v šířce 14mm, které jsou nabízeny v šesti barevných kombinacích.

Barvy pro každý interiér

V nabídce naleznete nenápadné klasické, ale i velmi syté a výrazné barvy, takže vaše nové žaluzie můžete sladit se zbytkem interiéru. Látky jsou velmi odolné nečistotám, snadno se udržují a zachovávají si dlouhodobou barevnou stálost. Látkové žaluzie Facette jsou díky své vysoké kvalitě vhodné i do vlhkých místností jako jsou koupelny a kuchyně.

Elegantní a přizpůsobivé

Tak jako na látku je kladen velmi vysoký důraz na nosné a ovládací prvky. Žaluzie mohou být vybaveny hliníkovými profily, které jim přidají na luxusním vzhledu. Lze volit také klasické bílé profily, které mohou kontrastovat s vámi zvolenou barvou a ještě více ji zvýraznit. Řetízky na ovládání jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a vybaveny elegantním závažím v kovovém stříbřitém provedení.