Vertikální žaluzie LEHA

Vertikální žaluzie LEHA

Do kanceláří i do prosklených průčelí domácností jsou vertikální žaluzie vhodnou decentní a přitom nadčasovou volbou stínění. Vertikální žaluzie vám umožní plynulou a jednoduchou regulaci množství světla v interiéru a v letních parných dnech vás ochrání před sluncem. Žaluzie od výrobce LEHA jsou zpracovávány s milimetrovou přesností a vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům. V naší velice pestré nabídce najdete nehořlavé i zatemňující látky včetně potisku na přání. Vertikální žaluzie pro vás zdarma zaměříme a obdržíte na ně od STRMAT záruku nadstandardních 5 let.

Světlo, výhled a soukromí

Vertikální žaluzie rakouského výrobce LEHA jsou skutečně luxusním doplňkem těch nejrůznějších interiérů. Ve staženém stavu zabírají minimální prostor a nejsou rušivým prvkem interiéru. Roztažené žaluzie můžete plynule regulovat a docílit požadované kombinace soukromí před nežádoucími pohledy z venčí a výhledu ven. Výběr z naší nabídky špičkových látek vám umožní plně rozhodnout o jejich propustnosti světla dopadajícího na vaše okna. Při práci či odpočinku vás spolehlivě ochrání před oslněním, zajistí ničím nerušený výhled na projekci či televizní obrazovku a pomáhají eliminovat hluk a ozvěnu v interiéru.

Barvy a tvary na míru

Vyberte si vaše nové vertikální žaluzie u STRMAT z neuvěřitelných 350 barevných kombinací a vzorů. Díky tomu můžete sladit tento elegantní stínící prvek se zbytkem vašeho interiéru a dodat mu požadovaný nádech a útulnost. Pro ty nejnáročnější nabízíme i možnost volby vlastního potisku lamel, který vašim vertikálním žaluziím dodá na individuálnosti. V nabídce STRMAT najdete i zatemňující (blackout) látky, které vám poskytnou maximální eliminaci venkovního světla a také látky z nehořlavých materiálů.

Zvolit si můžete až ze čtyř různých šířek lamel, díky čemuž jsou vhodné pro nejrůznější velikosti a typy oken. Lamely o šířkách 63 a 89 milimetrů jsou dobrou volbou pro klasická okna i stropní žaluzie. Naopak lamely o šířkách 127 nebo 250mm jsou perfektní volbou pro velkoplošná okna a průčelí.

Vertikální žaluzie nejsou určeny jen pro rovné pravoúhlé prosklené plochy. Žaluzie od nás lze namontovat i pro šikmá a vertikálně ohnutá okna. Profil může být také horizontálně prohnutý a lze tak zastínit či opticky oddělit i oblé místnosti. Pokud při výběru stínící techniky váháte, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám s výběrem pomůžeme a žaluzie vám zdarma zaměříme.

Padnou všem objektům

Vertikální žaluzie oživí kancelářské a administrativní prostory i rodinné domky. Díky velikému výběru a možnostem uzpůsobení s nimi lze elegantně zastínit takřka libovolnou místnost. K luxusním žaluziím neoddělitelně patří i možnost elektrického dálkového ovládání, které vám komfortně dovolí regulovat světlo zvláště u velikých prosklených ploch.