Žaluzie LEHA

Žaluzie LEHA

Hliníkové žaluzie jsou klasikou, která má kromě nadčasového vzhledu pravděpodobně nejvíce výhod z celé nabídky stínící techniky. Právě proto jsou oblíbenou volbou mnoha našich spokojených zákazníků. Žaluzie od výrobce LEHA patří mezi špičkové produkty, které se chlubí velmi precizním zpracováním a bezproblémovou dlouholetou funkčností. Klasické žaluzie vám umožní plynulou regulaci světla vstupujícího do vašeho interiéru, ochrání vás před parným letním sluncem a také získáte absolutní kontrolu nad vaším soukromím.

LEHA pro všechna okna

Díky bohatým zkušenostem a zručnosti výrobce LEHA si můžete žaluziemi vybavit ty nejrůznější prosklené plochy. Ať už se jedná o malá či velká okna, pravoúhlá či šikmá, nebo velká prosklená průčelí, hliníkové žaluzie pro vás zajistíme přesně na míru. S žaluziemi od STRMAT máte jistotu velmi rychlého vyřízení objednávky, vysoce kvalitní a profesionální montáže a navíc získáte záruku až nadstandardních 5 let!

Flexibilní a komfortní

Mezi výhody klasických žaluzií spadají také jejich široké možnosti montáže a komfortního ovládání. Žaluzie vám můžeme namontovat před okno či okenní výklenek (špaletu) a to na stěnu či strop. Díky tomu dekorativnímu řešení docílíte velmi vysoké úrovně zastínění například i při větrání. Druhou možností instalace žaluzií je přímo do zasklívací lišty. Tato varianta je velmi oblíbená pro svou prostorovou nenáročnost a decentní vzhled.

K žaluziím od STRMAT si můžete vybrat hned z několika typů ovládání tak, aby vám nejvíce vyhovovalo a přineslo maximální komfort. Nabízíme klasické provedení žaluzií s šňůrkou a tyčkou, nebo ovládání pomocí řetízku. Naprosto novým způsobem ovládání žaluzií je speciální madlo “Varioline“. Žaluzii jednoduše madlem stáhnete či vytáhnete a pustíte v požadované výšce, ve které zůstane stát.

Pokud nevíte, zda jsou žaluzie pro vás to pravé a nebo nejste ještě přesvědčeni o jejich špičkových vlastnostech, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi vše probereme a zdarma je zaměříme.