Twinrollo

Twinrollo

Vrcholem vývoje rolet z hlediska stínění jsou bez pochyby dvojité rolety. Právě ty totiž kombinují skvělé designové přednosti rolet spolu s flexibilitou žaluzií. Rolety Twinrollo od výrobce LEHA mají s jejich výrobou již dlouhodobé zkušenosti, které se odrážejí na kvalitě provedení a také jejich elegantním vzhledu. Dvojitost rolety spočívá ve střídání průhledných a neprůhledných dekorativních látek ve dvou pruzích, které zle vůči sobě nastavovat dle potřeby a vpustit tak do interiéru dostatek světla za požadovaných nároků na stínění a soukromí.

Plynulá regulace světla

Díky dvojitému provedení umožňují rolety Twinrollo plynule regulovat množství světla vstupujícího do interiéru. Tyto luxusní rolety vás ochrání před ostrým letním sluncem i zvědavými pohledy z okolí. Množství světla lze přitom regulovat v jakékoliv výšce. Toto provedení také napomáhá k tepelné izolaci vašich oken. rolety zabraňují přehřívání místnosti v letních měsících a v zimě napomáhají zabránit nadbytečným únikům tepla ven.

Nápaditý design

Ať už přijdou jakékoliv trendy dekorací a stínění, dvojité rolety od STRMAT jsou připraveny jim vyhovět. Vybrat si u nás můžete z klasických textilních látek, ale také velmi originálních a nápadných textur a barevných provedení. Vybírat si můžete ze široké palety neuvěřitelných 100 vysoce kvalitních látek. Sladit je tak můžete barevně pro všechny možné místnosti.

Vhodné do všech interiérů

Rolety Twinrollo se používají pro pravoúhlá okna a jsou schopná zastínit bez problému malé i velké prosklené plochy. Skvěle odolávají vlhkosti a nečistotám, díky čemuž si zachovávají dlouholetou barevnou stálost. Na tyto žaluzie od STRMAT získáte spolu s odbornou montáží záruku až 5 let.

Řetízkem i elektricky

Tak jako u klasických rolet máte i u dvojitých hned několik možných způsobů ovládání. Můžete zvolit například ovládání řetízkem, kdy tahem nastavíte požadovanou výšku i intenzitu stínění. Pro náročné zákazníky, kteří si potrpí na luxus a pohodlí nabízíme elektrické ovládání a to buď přes kabel a nebo pomocí bezdrátového ovládání na bateriový pohon. Elektrický pohon je velmi tichý a v případě užití baterií dosahují i velmi dobré životnosti před nutností výměny. Volitelně můžete rolety ovládat i pomocí aplikací ve vašem chytrém telefonu či tabletu.