Plisé LEHA

Plisé LEHA

Plisé jsou velmi moderním a elegantním vybavením interiéru a sítnicí technikou. Jednoduchým stažením vytvoříte na okně velmi ozdobnou dekoraci a zároveň se ochráníte před ostrým slunečním svitem a zvědavými pohledy. Plisé vám pomůže v letních dnech regulovat teplotu v interiéru a se svým vzdušným vzhledem zútulní a oživí váš interiér. Další jeho nesmírnou výhodou je provedení. S plisé od výrobce LEHA můžete zastínit okna nejrůznějších typů i atypických tvarů včetně oken šikmých či kruhových. Navíc od STRMAT získáte zaměření zdarma a vaše nová plisé budou vyrobena přesně na míru pro všechna vaše okna.

Nejrůznější barvy a látky

V naší nabídce naleznete plný sortiment výrobce LEHA, který nabízí až neuvěřitelných 400 barevných variací plisé. Volit můžete od světlých jasných a vzdušných barev a látek až po zcela neprůhledné zatemňující látky a velmi syté barvy. Díky tomu máte maximální kontrolu nad transparentností vašich plisé, což ovlivní míru jejich propustnosti světla do interiéru a také úroveň výhledu ven a ochrany soukromí. Pro velmi prosvětlené místnosti jsou perfektní volbou jasnější plisé a naopak do ložnic a pokojů přijdou vhod zatemňující vlastnosti, které chrání vaše soukromí a dopřejí vám ničím nerušený spánek.

Pro plisé nemusíte volit pouze jednu barvu. V naší nabídce naleznete nejrůznější barevné přechody či ozdobné vzory, které plisé dodají individuální vzhled a eleganci. Na výběr máte i z několika barevných variací profilů a odstínů madel, které můžete přesně doladit dle vašich přání.

Rychlá a profesionální montáž

Kromě zaměření zdarma můžete mít se STRMAT jistotu velmi rychlého vyřízení vaší objednávky a také odborné profesionální montáže. Plisé vám můžeme pro okna namontovat hned několika způsoby. Velmi oblíbenou a prostorově úspornou variantou je montáž přímo do zasklívací lišty, kdy plisé zakrývá pouze vnitřní prostor okna. Volit můžete i montáž přímo na okenní rám a nebo do prostoru před okno na stěnu či na strop. Tato řešení jsou velmi dekorativní a pomohou vám dotvořit ucelený vzhled vašeho interiéru.