Žaluzie Luxaflex

Žaluzie Luxaflex

Historie výroby žaluzií společnosti Luxaflex sahá až do roku 1950. Tyto mnohaleté zkušenosti se odrážejí na kvalitě jejich produktů, které se vyznačují svým precizním zpracováním a velmi luxusním designem. Sortiment STRMAT zahrnuje žaluzie s volitelnými velikostmi a tvary lamel, bohatou škálu barev a povrchových úprav. To vše přesně na míru pro vaše okna těch nejrůznějších tvarů a velikostí. Jsme proto velmi hrdí, že vám můžeme výrobky Luxaflex v celé jejich kráse nabídnout.

Lamely nejrůznějších typů

Lamely žaluzií Luxaflex v nabídce STRMAT najdete ve všech možných velikostech a typech. Od žaluzií s elegantními nenápadnými 16 mm lamelami až po velmi robustní žaluzie s lamelami o šířce 70 mm, které jsou perfektní volbou pro skutečně veliké prosklené plochy. V nabídce naleznete i žaluzie o standardních šířkách 25, 35 a 50 mm, které jsou vhodné pro všechna okna a přicházejí s maximálním výběrem barev a dalšími designovými prvky.

Pokud máte rádi výhled do okolí a hodně přírodního světla, pak typ Mega view s velmi plochými a tenkými lamelami je přesně ten pravý pro vás. Žaluzie Lightline jsou naopak navrženy tak, aby dokázaly maximálně zabránit průniku světla a dosahovaly dokonalých zatemňovacích vlastností. Unikátního designu vašeho pokoje a dosáhnete se žaluziemi Ondulette, které nabízejí příjemné tlumení světla a vytváří na žaluziích ladné linie či ostré geometrické tvary.

Na míru pro všechna okna

S žaluziemi od STRMAT získáte plné uzpůsobení na míru pro vaše okna. Pomůžeme vám s výběrem těch nejlepších žaluzií pro váš interiér. Klidný a nerušený spánek vám poskytnou žaluzie s plným zatemněním v ložnicích. Poradíme vám, které žaluzie jsou nejlepší volbou pro vlhké místnosti a koupelny a poradíme si i s okny atypických tvarů či sklápěcími okny a dveřmi.

Bezkonkurenční barvy

Výběr, kvalita i nápaditost barevných provedení žaluzií Luxaflex nemá na našem trhu obdoby. V naší nabídce naleznete jednobarevná provedení i nejrůznější textury a vzory, které vašim žaluziím dodají nevídanou eleganci. Právě tato bohatá nabídka oživí váš interiér a z obyčejné stínící techniky se tak stává perfektní doplněk interiéru. Barevné povrchové úpravy žaluzií jsou velmi vysoké kvality, díky čemuž dosahují dlouholeté barevné stálosti.

Stylový design

Výhodou volby žaluzií jako stínící techniky pro váš interiér je veliká škála možného přizpůsobení a dotvoření individuálního vzhledu. V nabídce STRMAT najdete nejrůznější stylové profily a designová provedení, díky kterým můžete mít jistotu, že nikdo takové žaluzie jako máte vy opravdu hned tak mít nebude.

Ovládání Variozone

Maximální flexibilitu a komfort si můžete dopřát spolu s ovládáním Variozone. S tímto provedením žaluzií máte možnost regulovat jednotlivé segmenty žaluzie a tak si dopřát optimální regulaci světla za stálého soukromí.