Římské rolety LEHA

Římské rolety LEHA

Jedinečnou a velmi výraznou dekorativní stínící technikou jsou bez pochyby římské rolety. Luxusní římské rolety od výrobce LEHA jsou vyráběny s vysokým podílem zkušené ruční práce a to s milimetrovou přesností přesně na míru pro vaše okna. Tyto špičkové rolety jsou nejen výborným estetickým a dekorativním prvkem, ale také velmi efektivní stínící technikou a izolačním prvkem. Navíc je zle jednoduše kombinovat a sladit s jinými prvky jako jsou závěsy a dosáhnout tak maximálního zútulnění a oživení vašeho interiéru. S širokým sortimentem od STRMAT si zajisté vyberete to pravé pro váš interiér.

Univerzální stínění

Široký výběr dekorativních látek a vzorů není jedinou výhodou římských rolet od STRMAT. Jedná se také o maximálně inovativní stínící techniku. Římské rolety dokážou odstínit nepříjemné ostré sluneční paprsky a do interiéru vpustí příjemné a žádané množství přírodního světla. Pro ložnice a jiné pokoje můžete z naší bohaté nabídky volit hned z několika zatemňovacích látek, které vám dopřejí maximální možné zastínění a klid pro nerušený spánek. Za zmínku stojí i jejich perfektní izolační vlastnosti a to jak tepelné tak i hlukové.

Římské rolety od LEHA jsou vhodné nejen pro rozsáhlé prosklené plochy, ale také pro atypická okna – šikmá či oblouková a nabízíme i velmi stylové řešení pro střešní okna.

Látky špičkové kvality

V sortimentu STRMAT najdete plnohodnotnou nabídku látek od výrobce LEHA. Špičková výrobní technologie a vysoce kvalitní látky si u nás můžete objednat přesně na míru pro vaše okna a rádi u vás zdarma římské rolety zaměříme. Volit můžete od jasných až transparentních látek až po velmi syté barevné odstíny či nejrůznější designové vzory a linie. Vlastního individuálního vzhledu docílíme až 10 různými druhy šití, díky čemuž budou vaše rolety originální a elegantní. Za zmínku stojí i jejich velmi snadná údržba. Látku římských žaluzií lze totiž snadno sejmout a vyprat. I přes to jsou velmi odolné a zachovávají si barevnou stálost po dlouhou dobu.

Komfortní ovládání

Ovládat své nové římské rolety můžete hned několika způsoby. Nabízíme klasická provedení jako jsou šňůrky a řetízky, ale také velmi moderní a vkusné provedení s madlem. Madlem lze roletu volně stahovat či vytahovat rukou do námi požadované polohy. Pro ty nejnáročnější nabízíme i elektrické ovládání včetně možnosti využití dálkového ovladače. Tato varianta je obzvláště komfortním řešením pro rozsáhlé prosklené plochy.