Plisé Luxaflex

Plisé Luxaflex

Obohaťte svůj interiér působivou hrou barev a stínů v podobě luxusních žaluzií plisé od výrobce Luxaflex. Pro plisé je charakteristický velmi vzdušný a výrazný vlnitý vzhled, který v kombinaci s neuvěřitelně rozsáhlým výběrem vzorů a barev pomůže zútulnit, ozdobit a příjemně zastínit váš interiér. Od STRMAT získáte plisé přesně na míru pro vaše okna, přesně dle vašich představ a požadavků. Jsou vhodná do všech možných pokojů, lze jimi zastínit i střešní či atypicky tvarovaná okna, odolají vlhku v koupelně a zatemní vaši ložnici.

Široká škála barev

Vybírat si plisé od STRMAT je skutečně radost. Na výběr máte z nevídané škály barev od jemných a světlých barevných tónů, až po velmi syté a výrazné barvy. Látky jsou ošetřovány přípravky DustBlock, které jsou antistatické a pomáhají odpuzovat prach a nečistoty. Samozřejmostí jsou také nejrůznější vzory a textury, které dodávají plisé na pestrosti a eleganci. Správná volba barvy také ovlivní množství světla vstupujícího do interiéru a míru poskytnutého soukromí. S výběrem té pravé barevné variace vám rádi poradíme.

Pro každou místnost

Plisé jsou designovou stínící technikou, která se hodí do každého interiéru. Světlé tóny jsou perfektní volbou pro obývací pokoje či kuchyně. V ložnicích naopak zajisté uvítáte kombinované plisé ze dvou tkanin, díky čemuž si můžete dopřát i maximální zatemnění. Plisé jsou vyrobena z velmi kvalitních a speciálně ošetřených materiálů, díky čemuž odolávají i vlhku v koupelnách. U místností se střešními okny oceníte možnost aplikace bezbarvého nátěru Topar, který odráží až 68% slunečního tepla, čímž pomáhá udržet podkrovní místnosti chladné.

Pro každé okno

Výhodou volby plisé jako stínící techniky jsou jejich téměř neomezené možnosti využití. Plissé je skvělou volbou pro veliká prosklená průčelí, zimní zahrady, až po střešní okna či okna nejrůznějších atypických tvarů. Plisé lze uchytit i přímo na sklopná či otočná okna a dveře, díky čemuž docílíte zastínění a soukromí i v případě větrání. U jiných oken naopak působí velmi elegantně volné uchycení, kdy plisé volně visí z horního profilu. V naší nabídce naleznete i plisé, které lze stahovat či roztahovat v obou směrech. Díky tomu docílíte požadované kombinace světla a soukromí v kombinaci s velmi dekorativním vzhledem.