Vertikální žaluzie Luxaflex

Vertikální žaluzie Luxaflex

Výrobce Luxaflex dodává léty ozkoušené klasice jakou jsou vertikální žaluzie zaslouženou míru inovace a moderních vlastností. Veliký výběr, maximální možnosti uzpůsobení na míru a špičková kvalita zpracování dělá z těchto vertikálních žaluzií nadčasovou stínící techniku, které skvěle zapadne do jakýchkoliv prostor. Vertikální žaluzie jsou ideální volbou stínění velkoplošných oken a prosklených průčelí. Umožní vám plynulou regulaci kontaktu s okolním a světla v interiéru včetně možnosti plného zatemnění. K žaluziím Luxaflex získáte od STRMAT záruku až 5 let, která je odrazem jejich bezkonkurenční kvality.

Barvy a materiály lamel

Lamely vertikálních žaluzií od výrobce Luxaflex nabízíme v nejrůznějších provedeních a to ve velmi bohaté škále barev a látek. Látkové lamely jsou dostupné hned ve dvou šířkách 89 a 127 milimetrů, které jsou vyráběny z přírodních tkanin a dokonalých malých a nenápadných dílů, které neruší jejich celkový elegantní vzhled. Klasické PVC lamely nabízíme v nejrůznějších šířkách 52, 70, 89 a 127 milimetrů. Žaluzie s těmito lamelami dobře odolávají vlhkému a prašnému prostředí a poskytují i plně zatemňující vlastnosti. To z nich dělá perfektní volbu pro kanceláře i vybrané místnosti domácností.

Velmi atypickým provedením jsou hliníkové lamely, které jsou spíše charakteristické pro horizontální žaluzie. I tyto žaluzie jsou perfektní volbou pro nepříznivé prostředí a přichází hned v několika rozdílných kombinací barev a vzorů.

Pro vaše nové vertikální žaluzie si u STRMAT můžete vybrat až z neuvěřitelných 480 luxusních a moderních látek a barev. Lamely lze na míru ozdobit dekoračními pásky i speciálními vzory. Špičkové elegance a toho správného nádechu interiéru docílíte vhodnou volbou od téměř průhledných přes průsvitné až po plně zatemňující látky. Pokud máte zájem o vertikální žaluzie Luxaflex, neváhejte nás kontaktovat. Velice rádi vám žaluzie představíme a zdarma provedeme zaměření.

Do všech prostor a oken

Výhodou vertikálních žaluzií jsou jejich široké možnosti uplatnění. Již dávnou nejsou čistě výsadou administrativních budov a kanceláří, ale dokáží se svou rozmanitou nabídkou také oživit interiér rodinných domů či bytů. Vertikální žaluzie špičkové rakouské výroby si také hravě poradí s nejrůznějšími tvary oken. Zapomeňte na limitace jiných metod stínění – tyto luxusní žaluzie budou uzpůsobeny přesně na míru vašim oknům.