Kaseta

Kaseta

Markýza Kaseta je špičkovým produktem v sortimentu STRMAT. Její precizní konstrukce zaručuje stabilitu, odolnost a dlouhodobou spolehlivost. Markýza Kaseta je navíc designově velmi propracovaná a dodává terasám i zahradám skutečně moderní vzhled. Vybrat si u nás můžete z širokého sortimentu látek a barevných provedení, které vyhoví i těm nejkreativnějším zákazníkům. Látka je ve svinutém stavu chráněna speciální designovou kazetou. Pro váš maximální komfort lze také markýzu Kaseta vybavit motorickým ovládáním a celou řadou dalšího příslušenství jako jsou výsuvné volány, čidla či osvětlení.

Látky a barvy

Výsuvná markýza Kaseta vám nabízí neuvěřitelně široký sortiment z více než 150 typů a barev látek. Markýzu tak lze esteticky sladit s vaším domem či stylem exteriéru a vyhoví i těm nejdivočejším představám kreativních zákazníků. Všechny látky vynikají špičkovými vlastnostmi, zachovávají si barevnou stálost i odolnost. Speciální nano impregnace chrání látku před zašpiněním. Nosné a konstrukční prvky jsou též dostupné hned v několika základních barevných variacích.

Konstrukce a rozměry

Markýza Kaseta je vybavena designovou kazetou, která ukrývá a chrání svinutou látku. Látka je vytahována z kazety za přední nosný profil pomocí speciálních kloubových ramen. Díky robustní a stabilní konstrukci je možné markýzou Kaseta stínit i rozsáhlé plochy a to až do šířky 1300 cm s výsuvem 400 cm. Při volbě provedení s výsuvným volánem jsou rozměry omezeny na maximální šířku 650 cm a výsuv 350 cm, které jsou i přesto velice působivé. Markýzu Kaseta lze kotvit na stěnu, strop a krokev.

Ovládání markýzy

Výsuvnou markýzu Kaseta lze ovládat klasickým a oblíbeným manuálním způsobem za pomocí kliky s převodovkou. Speciální mechanismus zajišťuje snadné ovládání i při volbě markýz vyšších rozměrů. Pro zákazníky toužící po maximálním pohodlí nabízíme i provedení s motorickým pohonem. Ten lze řídit pomocí vypínače, nebo rovnou komfortně s dálkovým ovladačem. Dopřejte si zasloužený klid i pohodlí a využijte plný potenciál markýzy s motorem i příslušenstvím.

Doplňky a příslušenství

Tuto markýzu lze vybavit širokou škálou dodatečného příslušenství, které chrání vaši investici a poskytují dodatečné pohodlí. Řídící systém slunce/vítr, který ovládá markýzu v závislosti na počasí. Speciální otřesové čidlo detekuje vítr a předchází poškození včasným stažením. Pro využití markýzy i při letních večerech se skvěle hodí světelná lišta. Maximálního zastínění hravě dosáhnete s výsuvným volánem, který vás ochrání před bočním větrem a nízkým světlem.

Zaměření zdarma

S markýzami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nová markýza padne přesně na míru vašemu domu či podniku.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.