Noveta Plus

Noveta Plus

Markýza Noveta Plus je inovovanou a zdokonalenou verzí velice populární kloubové markýzy Noveta. Unikátní nosný systém z překřížených ramen umožňuje stabilně vysunout markýzu dále od stěny objektu. Markýza Noveta Plus nabízí široký výběr barev i vzorů látek, ze kterého si vybere i skutečně kreativní zákazník. Hravě tak sladíte markýzu se zbytkem vašeho exteriéru a dodáte vašemu domovu na moderním vhledu. Markýzu Noveta lze navíc vybavit celou škálou dalšího příslušenství od krycích boxů chránících látku až po inteligentní řídící systémy v kombinaci s motorickým ovládáním.

Látky a barvy

Kvalitní látky markýz od STRMAT jsou oblíbené pro svou kvalitu i široký výběr. Pro vaši novou špičkovou markýzu Noveta Plus si u STRMAT můžete vybrat z více než 150 barevných variant a oblíbených vzorů. Všechny tyto kvalitní látky jsou navíc ošetřeny speciální nano impregnací, díky které odolají vlhkosti i zašpinění. Látka na čelním profilu je standardně zakončena ozdobným volánem, pro který si můžete vybrat hned z pěti rozdílných tvarů. Konstruční prvky markýzy Noveta Plus jsou dostupné hned v několika základních barevných provedení.

Konstrukce a rozměry

Speciálně navržená konstrukce markýzy Noveta Plus se systémem překřížených ramen umožňuje maximalizovat výsuv markýzy do délky až 400 cm. Maximální šířka markýzy je však nižší než u jiných typů a to 425 cm. Tyto rozměry z ní dělají perfektního kandidáta pro balkóny, terasy a zahrady bytů či rodinných domů. Markýzu lze kotvit na stěnu, strop či krokev. Pro dodatečnou ochranu markýzy a její látky před nečistotami a nepříznivým počasím lze markýzu Noveta Plus vybavit přídavnou stříškou a spodním krytem.

Ovládání markýzy

Kloubová moderní markýza Noveta Plus nabízí luxusní motorické ovládání. Markýzu tak můžete řídit pomocí spínače či komfortního dálkového ovládání. Výhodou motorického ovládání je možnost instalace široké škály dodatečného příslušenství. Samozřejmostí je i nabídka klasického manuálního ovládání, které vám poslouží k rozvinutí markýzy stejně spolehlivě. Markýzu lze jednoduše stahovat či roztahovat pomocí kliky s převodovkou a to bez obtíží i při volbě maximálních rozměrů.

Doplňky a příslušenství

Výsuvná markýza Noveta Plus je vysoce oblíbená pro svou širokou nabídku doplňků. Inteligentní systém slunce/vítr řídí markýzu v závislosti na počasí. Při ostrém slunečním svitu automaticky markýzu rozvine a poskytne vám příjemný stín. Při prudkém větru včas zareaguje a svinutím markýzy ochrání vaši investici. Tento systém lze navíc doplnit dešťovým čidlem. Při letních večerech zajisté oceníte světelnou lištu, která vám pod krytou terasou či balkónem zpříjemní vaše posezení.

Zaměření zdarma

S markýzami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nová markýza padne přesně na míru vašemu domu či podniku.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.