APOLLO PLUS

APOLLO PLUS

Látkové rolety Apollo Plus vycházejí vzhledem z rolet typu Apollo, ale jejich robustní konstrukce umožňuje zastínit prosklené plochy vyšších rozměrů. Tato volně visící látková roleta se i navzdory velikým rozměrům snadno ovládá. Pro maximální komfort a nadstandardní rozlohu rolety až 18m2 ji lze vybavit motorickým pohonem, který si plynule a tiše poradí i s velkou zátěží. Precizní zpracování a vysoce kvalitní látky dělají z rolet Apollo Plus vhodného kandidáta do nejrůznějších prostor. Látkové rolety jsou nejenom vysoce efektivním stíněním, ale také ochrání vaše soukromí a dodají interiéru moderní nádech.

Látky a barvy

Široký výběr barevných provedení zahrnuje vše od klasických a decentních barev až po pestré vzory. Látka může být jemná až záclonová, nebo lze volit skutečně vysoce stínící provedení či látky nehořlavé. Celý sortiment se skládá ze skutečně kvalitních látek, které se vyznačují dobrou životností, odolností proti znečištění i barevnou stálostí.

Konstrukce a provedení

Látka rolet typu Apollo Plus je volně visící z hřídele a není tedy vybavena bočním vedením. Látka je navíjena na hliníkovou hřídel o průměru 50 mm a není vybavena krycí kazetou. Pro udržení látky v vypnuté a rovné poloze je zakončena spodním profilem. Tyto komponenty jsou k dostání v bílé či šedé barvě.

Ovládání rolety

Látkové rolety Apollo Plus lze ovládat manuálně a motoricky. Ruční ovládání je řešeno pomocí řetízku a to buď plastového nebo kovového. Ovládání řetízkem nevyžaduje fixaci a roleta sama zůstává v libovolné poloze. Roletu lze vybavit prvky pro ochranu dětí, které zamezují jejich uškrcení. Komfortní motorické ovládání umožňuje ovládat rolety pomocí spínače na zdi, nebo můžete využít luxusního dálkového ovládání.

Rozměry a ukotvení

Roleta Apollo Plus je speciálně navržena pro stínění rozsáhlých ploch. V manuálním provedením lze zastínit plochu 9 m2 a v případě motorického ovládání až neuvěřitelných 18 m2. Minimální šířka rolety s manuálním ovládáním je 40 cm a pro motorové je to 57 cm. Maximální šířka rolety je 340 cm a maximální výška závisí na zvoleném typu látky a způsobu ovládání. Rolety Apollo Plus lze kotvit na libovolné místo na strop či na stěnu.

Zaměření zdarma

S roletami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové látkové rolety tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.