Titan

Titan

Mezi zástupce špičkových rolet v sortimentu STRMAT patří látkové rolety Titan do střešních oken. Elegantní rám, který je kotven na okno zajišťuje držení rolety vždy ve správné poloze i u hodně skloněných oken. Hřídel se svinutou látkou je ukryta přímo v rámu, kde je chráněna před znečištěním a poškozením. Další výhodou rámu je maximální efektivita stínění, jelikož na rozdíl od volně visících rolet světlo do místnosti neproniká okolo rolety. Díky širokému výběru barev rámu i látky snadno rolety Titan sladíte se zbytkem interiéru a i jinými roletami z naší nabídky.

Látky a barvy

Široký výběr látek a vzorů je jedním z důvodů vysoké oblíbenosti rolet TITAN. Vzorované, záclonové a jasná barvy jsou oblíbenou variantou do kuchyní či společenských místností. Naopak pro ložnice naši zákazníci oceňují zatemňující black-out látky s maximální eliminací světla, Do dětských pokojů jsou skvělou volbou rolety s potisky a dětskými motivy. Pro rám lze volit hned z několika základních barev včetně provedení s imitací dřeva.

Konstrukce a provedení

Hřídel o průměru 25 mm s navinutou látkou je ukryta ve stylovém rámu, jehož lišty okolo okna jsou pouze 5 cm široké. Boční extrudované lišty rolety spolu se speciálním pružinovým mechanismem zajišťují správné napnutí látky ve všech polohách. Krytky, spoje rohů a madlo jsou vyrobeny z odolného plastu. Kvalitní komponenty rolet TITAN jsou zárukou vysoké odolnosti a maximální plynulosti ovládání tohoto typu.

Ovládání rolety

Látkové rolety TITAN jsou ovládány ručně pomocí designového plastového madla na spodním profilu s kartáčkem, který zakončuje a drží látku. Roletu stačí pouze stáhnout do požadované výšky, kde ji automaticky zachytí speciální mechanismus. Plastové madlo může být bílé, stříbrné nebo v provedení s imitací dřeva.

Rozměry a ukotvení

Rolety TITAN jsou určeny pro montáž do střešních oken, kde se kotví přímo na křídlo okna. Šířku rolety lze volit v rozmezí 40-120 cm. Maximální výšku rolety určuje typ zvolený látky. S tímto typem lze však zastínit okna až do výšky 140 cm.

Zaměření zdarma

S roletami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové látkové rolety tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.