IDK s Rondo lištou

IDK s Rondo lištou

Žaluzie IDK představují jeden ze základních typů interiérových hliníkových žaluzií s širokou horní krycí lištou. Tato varianta je navíc vybavena speciální stylovou Rondo lištou. Mezi jejich přednosti patří nejenom spolehlivé a precizní zpracování, ale také rychlá a snadná montáž přímo do zasklívací lišty na křídlo okna. Žaluzie typu IDK s Rondo lištou zastíní váš interiér, odradí zvědavé pohledy zvenčí a bude skutečnou ozdobou vašich oken. Tento typ žaluzií je vhodný pro všechna okna s výjimkou střešních a ovládá se ručně.

Lamely a barvy

Typ IDK s Rondo lištou lze volit o šířkách lamel 16 a 25 mm. Vhodnou volbou šířky lamel přitom doladíte celkový vzhled žaluzií k vašemu interiéru. Vybrat si u STRMAT můžete z 82 barevných odstínů od klasických až po skutečně originální pestré barvy, které oživí interiér. K přírodně laděným interiérům a dřevěným oknům je častou volbou provedení s imitací dřeva. Pro samotný nosník žaluzií můžete vybírat až z 19 různých barev.

Konstrukce žaluzií

Široký stylový nosník o rozměrech 25x25x45 mm nepůsobí rušivě a dodává žaluziím na individuálním vzhledu. Nosník je krytý oblou a vkusnou Rondo lištou. Lamely jsou vytahovány pomocí speciální pevné pásky a ukotveny ve správné poloze pomocí bočního vedení z odolných silikonových lanek. Volit můžete i domykatelné provedení žaluzií, které minimalizuje průchod světla skrz lamely.

Ovládání

Žaluzie typu IDK jsou dostupné pouze s ručním ovládáním pomocí řetízku. Ten je buď při spouštění žaluzií fixován ve správné poloze pomocí držáku připevněného na rám okna. Nabízíme i pohodlnější provedení s brzdou, která sama zachycuje řetízek ve správné poloze. Jelikož se jedná o typ preferovaný v domácnostech, lze typ IDK vybavit i prvky pro bezpečnost dětí, které předcházejí možnosti jejich uškrcení či jiným úrazům.

Ukotvení a rozměry

Hliníkové žaluzie IDK se montují na rám okna přímo do zasklívací lišty, čímž je dosaženo maximálně efektivního stínění. Žaluzie díky tomu také nevyčnívají a skvěle zapadnou do každého okna. Pro oba typy lamel je minimální šířka žaluzií stanovena na 35 cm. Maximální šířka žaluzií s 25 mm lamelami je 220 cm a výška až 240 cm. Lamely šířky 16 mm se zpravidla využívají u menších oken do maximální šířky 160 cm a výšky 230 cm.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.